Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Kako na superhitri polnilnici nisem napolnil avta

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0430ABAKU sporočil: 1.789
Pojasnil je, da dokler sta delali, naj bi bili brezplačni. Vendar ko bosta popravljeni, bosta na voljo le še lastnikom Porschejevih vozil.
Pri vsem skupaj se meni tole zdi največja beda.
OK, če je polnilnica v zasebni lasti, je logično, da je pravica polnjenja omejena na določen krog uporabnikov.

Če pa je polnilnica iz verige ene od ponudnikov teh storitev in če je zraven še plačljiva, se mi zdi skrajno neokusno pogojevati njeno uporabo s kakršnimikoli drugimi pogoji. Kot bi se Petrol odločil, da na njihovih pumpah dovoli le točenje v folcvagne.

Jaz pogosto filam na dvorišču ene firme, kjer imajo polnilnico iz verige Gremo na elektriko.
Elektriko tudi redno plačujem. Je pa vedno ob priključitvi nekoliko tesnobe, saj je blizu polnilnice prometni znak, da je parkiranje tam dovoljeno le za obiskovalce te firme in vedno malo pogledujem okrog, če se me bo kakšen varnostnik te firme odločil vzeti na piko.
Naj torej naredijo svojo polnilnico in ne da se šlepajo pri Gremo na elektriko, Petrolu, Moonu, Elevatu ... in potem onemogočajo UPORABNIKOM (plačnikom!) TEH VERIG dostop.