Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.252
[alain]
Pa bo res drugače? Namreč ok bile so zdaj v letu in pol koronske pomoči direktnom ljudem za potrošnjo, ampak če teh pomoči zdaj ne bo več in bodo tudi manjši odkupi obveznic, potem dvomim, da se bodo inflatorni pritiski nadaljevali dolgoročno. Oziroma mora priti nekaj drugega, napr rast plač v velikem %...
rast plac je del zgodbe, glej link.

pomemben del pa je po moje to, da je bil led razbit. kdor meni, da bo pasta direktnih transferjev sla zlahka nazaj v tubo in bo brz pozabljena, po moje seka mimo - prej bo to postal del rednega nabora orodij za upravljanje gospodarstev in volilcev.

zdaj kolko bodo res manjsi odkupi obveznic, koliko pa bo ta roka cb se naprej zelo aktivna z neko drugo majico... je po moje primarno stvar tega, kolko bodo ob tem postale zivahne om. ker ob zadolzenosti taki, kot je (joj ziher je slovenija najbolj na svetu... ja, pa svizec), si drzave z najbolj pomembno na celu pac tezko to privoscijo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2952077

Strani: 1

crt sporočil: 27.252
aja, pa to, da je bil v sloveniji v casu, ko je na vratih pozvonil duh casa z idejo o denarju z drevesa za potrosnike, dezurni izvajalec oblasti ravno sveti janez mucenik, svetnik zavetnik svabski gospdinj - je seveda super stos. vesolje ima, kot ze veckrat ugotavljano, velik smisel za humor, cetudi pogosto malo poseben.

Strani: 1