Zasebnost

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.955
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2949353] 18.08.21 19:32 · odgovor na: pobalin (#2949157)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 18.08.2021 19:41
[pobalin]
> [najobj]
> ... čuj, pobalin ... evo, mene pa bolj od razmaha prodaje električnih avtomobilov v Rusiji zanima, kako tebi rata, da se na totem forumu tako uspešno izogibaš komentiranju teorije in s posiljevanjem cepljenja zadnje dni pravzaprav kar prakse zarote, ki jo živimo z neprekinjeno od jutra do večera leto in pol trajajočo agresivno medijsko propagando ? ...
Ne vem, kaj misliš s tem. Kar zadeva pandemijo, imam v glavi samo tri zadeve:
- da sem spomladi prebolel tega vraga in imam občutek, da ima malo daljši rep kot sem mislil,
- da ne glede na rep uživam v statusu P, dokler traja,
- da se nameravam malo pred iztekom dati cepit
in upam, da ne bo navala ljudskih množic.

Vse ostalo je zame vaksarska hermenevtika, s katero naj se ukvarjajo drugi, pametnejši ali pa militantnejši od mene. Če se tega držim pri drugih cepivih, ki znajo priti prav (proti otroškim boleznim, tetanusu, steklini, meningitisu...), ne vem, zakaj bi bilo drugače pri tej koroni.
... evo, jaz pa sem "tvoj" vrstni red - korone še nisem fasal - postavil na glavo in sem se najprej cepil z duplim Johnsonom, ki je bil takrat edini na voljo, zdaj pa bom namesto od "stroke" priporočenih novih in novih poživitvenih odmerkov cepiva raje pustil svojemu imunskemu sistemu, da sam opravi svoje delo, kot je za moje zdravje hvalabogu precej uspešno delal v niti ne tako kratkem življenju, v katerem sem se seveda ob svojem času cepil proti naštetim boleznim ... khmm, ker pač verjamem, da enako kot doping ne pusti nedotaknjeno telo športnika, tudi nekajkrat letno "poživitveno" cepivo za korono moj imunski sistem ne more pustiti nedotaknjen in funkcionalen za vse druge bolezni, ki so poleg glede na vse številke medijsko prenapihnjene korone še na svetu in me moj imunski sistem mora še naprej varovati pred njimi, če hočem živeti, ker poleg "prvorazredne" korone pri vseh "drugorazrednih" boleznih na naše zdravnike ne morem računat ...
> P.S.: če te je za leto in pol trajajočo svetovno zdravstveno "katastrofo" v povezavi s korono umrlih grozljivih 0,05% od skoraj 7,9 milijarde prebivalcev planeta Zemlje zmotila beseda "propaganda", mi namigni, katera beseda bi bila v slovenskem jeziku bolj ustrezna ...
Dragi moj tovariš najobj, vse v tem multimediatiziranem svetu je propaganda. Na kakšne vrste sem bolj alergičen kot na druge, kamor spada tudi procepilna. Najbolj se mi gnusita vulgarna, bedasta in subverzivna, prikrita propaganda. Ti pa, kakor ti drago. Vsak ima svoj faktor...

BTW, a morda veš, koliko (mili)promilov vseh ljudi, ki se vsak dan vozimo po vseh cestah, umre v prometnih nesrečah? No, pa se vseeno vozimo, večina v osebnih avtomobilih in so zakonsko obvezno pripeti v varnostne kletke svojih avtov, obdani z airbagi itn. A veš, koliko (mili)promilov mladoletnih otrok se je v zadnjih 50 letih smrtno ponesrečilo s kolesom, ker niso imeli čelade? No, pa je Cerarjeva uber-etično-moralna oblast spravila skozi parlament uvedbo 400 evrov kazni za starše, katerih otrok se vozi brez čelade.
... ja, in ker mi ob silni propagandi toti www.google.com/searc...20&bih=937 svetovni gospodarji izpred 100 let sredi pandemije nevarnejše španske gripe in brezskrbni svetovni gospodarji www.msn.com/en-xl/li...d=msedgntp danes - ena slika pove več kot tisoč besed - enostavno ne gredo iz glave in da ne bom še enkrat isto pisal, sem tukaj forum.finance.si/?m=...527&single nazadnje napisal, zakaj o koroni mislim, kar mislim ... aja, ker mi Endimion ni nič odgovoril, pravzaprav ne vem, če se strinja z mano ali pa sem - če me nagovorijo, se ljudem iz vljudnosti potrudim odgovoriti - za njega preglup, da bi mi odgovarjal ...