Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.242
[Pokinimisi]
A to je ta zelena evropa, za katero nekateri svarijo, da bo edini rezultat ta, da bomo bolj revni in te ljudi oznacujejo za flateartherje, ki nocejo videti, da se rapidno peiblizuke konec sveta - samo sto nije :)
cak, tu sta zdaj dve stvari, oziroma celo stiri:

1 - a se dogaja klimatska pizdarija? tu dejansko je tudi po mojem vtisu tako, da kdor trdi, da ne, lahko fase nalepko flateartherja. nagibam se, da upraviceno. ne se zdaj jezit, ker sledi tocka 2.

2 - a se klimatska pizdarija dogaja zaradi izpustov? tudi tu lahko tisti, ki pravi, da ne, fase flateartherja in v nasprotju z 1) osebno tu nisem ziher, kaj bi pripomnil. nagibam se, da izpusti sicer so prispevajoci faktor, ni pa to possibly make or break cele zgodbe.

3 - a je doslej izbrani nacin boja proti pizdariji taksen, da v bistvu izven najbogatejsih drzav vodi v revscino (in tudi vec nje znotraj njih)? po moje je to trivialno jasno, tukaj sicer tudi nisem opazil kakega nalepkanja oziroma ta del teme sploh redko vidim odprt.

4 - ali izbrani nacin boja proti pizdariji sploh kaj nuca, ce je omejen tkoaltko na del sveta, ki tkoaltko ne prispeva vecine izpustov (na katerih sloni cela zgodba o razlogih za pizdarijo)? ta del je po moje zelo vprasljiv.

tocka 4 vodi skupaj z 2 eventually v pizdarijo, ko publika ugotovi, da je pozrla downside padca standarda, ne da bi to karkoli resnega pomenilo za pricakovani upside zmanjsanja pizdarije.

(torej nekaj takega ej jebemo vam mater, cepili smo se, da bi bili prijazni do sodrzavljanov in ker ste tolko tezili, s tem smo prevzeli mozne dolgorocne rizike cepiva, nakar izvemo, da isti kurac)