Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Električni volkswagen polne velikosti in vrednosti

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-191845 sporočil: 961
[Avto] Tema: Električni volkswagen polne velikosti in vrednosti
[#2946747] 09.08.21 10:04 · odgovor na: 0513ANITO (#2946736)
Odgovori   +    2
Vsi začetki so težki (sem preživljal te čase z LPG), tudi ko smo punce lovili je bilo težko, ko si jo ujel pa je šlo, a če si napačno izbral te je stala enako kot se to dogaja EV danes, jutri...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2946747

Strani: 1

anon-180464 sporočil: 4.080
Zadnja sprememba: anon-180464 09.08.2021 11:50
[FIN-353404]
Vsi začetki so težki (sem preživljal te čase z LPG), tudi ko smo punce lovili je bilo težko, ko si jo ujel pa je šlo, a če si napačno izbral te je stala enako kot se to dogaja EV danes, jutri...
En moj nizozemski prijatelj mi je razlagal, da je električni družinski avto bližnjica k ločitvi.

V bistvu avti niso tolikšna težava. Težava so polnilnice. In to ne njihova množičnost ali razpoložljivost. Težava je, da ima vsaka polnilnica zase svoje muhe ali pa celo sploh ne deluje.

Bomo videli, kaj bo čez nekaj dni. Obeta se mi zelo intenzivna izkušnja.
Najprej vožnja v Maribor in nazaj, takoj naslednji dan (čez noč se na zastonjskih polnilnicah ali doma ne napolni) na en hrvaški otok in potem čez dva dneva v Prekmurje.
Slovenska provinca je po dosedanjih izkušnjah velika žalost. Npr. Bre(z)žice nimajo zastonj takega imena. Nekoč tam sem izračunal, da mi je ena njihova polnilnica namenila ekvivalent 3 ml bencina na sekundo. To je 5 minut za vsak liter. Bi šli na tako bencinsko črpalko?

Strani: 1