Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Olimpijske igre so greznica

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-129959 sporočil: 13.643
[Glavni forum] Tema: Re: Olimpijske igre so greznica
[#294570] 10.08.08 08:28 · odgovor na: anon-129959 (#294566)
Odgovori   +    1
aja, še tole : tudi drugi bodo lahko videli, katere besede si v mojem textu povdarjal in povdaril tako , da je na koncu ( oziroma v enem delu ) možno prebrati in razumeti drugače.

"bravo", @lecner - a se takšnim sprevračanjem v RS reče profesionalna deformacija ali pa mogoče (že ?) pravniška diskrecijska pravica pri interpretaciji textov?...

MRŠ, BEDNIK !!!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 294570

Strani: 1

anon-171999 sporočil: 1.852
[Glavni forum] Tema: Re: Olimpijske igre so greznica
[#294621] 10.08.08 19:41 · odgovor na: anon-129959 (#294570)
Odgovori   +    0
Zakaj si pa napisal dva posta? Kot, da bi šlo za neko dokončno, uničujočo kiritko. Pokazal si zgolj to, da ne obvladaš slovenske slovnice. Nič novega.
Ne vem kakšne reference naj bi ti imel na področju psihitarije?! Opozarjam te, da se iz pacienta ne boš nikoli prelevil v zdravnika, pa naj te zdravijo še tako dolgo. Vsa tvoja "spoznanja" so zgolj odzvi na ugotovitve zdravnikov, ki te obravnavajo. Gre za refleks znanosti, ne pa za znanost samo. Nekateri duševni bolniki imate zato celo občutek, da bi lahko začeli svoje tovariše zdraviti sami. No, takšno tvoje prepričanje je v resnici zgolj ena izmed "epizod" v dojemanju sveta, saj zanj nimaš nobene stvarne podlage.

Kljub temu, da si skonstuiral kar dva zmedena posta, pa nisi odgovoril na moje povsem preprosto vprašanje. Kje se tvoj odvetnik s konstrukcijo odogovornosti, kot sem jo zastavil, ne more strinjati.
Raje kot, da onesnažuješ forum z nekimi kvazi ustvarjalnimi poceni frazami, odgovori na to (edino vsebinsko) vprašanje. V nasprotnem primeru lahko tudi nehaš s trosenjem idiotizmov, saj te po zadnjih izpadih nihče več ne jemlje resno.

Strani: 1