Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
Zadnja sprememba: robi2107 01.07.2021 16:36
[Zan2019]
Vsak ki je obseden z Janšo je zame isti kovanec z dvema stranema,..
Tudi prav. Tvoja stvar, kako vidiš realnost.
..človek, ki na vse dogajanje v politiki in gospodarstvu, ponavadi pa še na stvari, ki z njima nimajo prav nobene veze, gleda čez to sito janišzma. S takšnim je težko karkoli resno debatirati. Ker slej ko prej privleče Janšo na pladenj, ne glede na temo.
Je pač povezan z mnogimi stvarmi. Trenutno je oseba z največ moči v državi. Imam čisto dovolj razlogov, da ga vtaknem marsikam.
Da te malo izzovem:
- normalna politična opcija: katera pa je ''normalna'' politična opcija? A Levica je po tvojem mnenju normalna politična opcija?
Tista, ki me zmerja s svinjo, ki zavestno in dokazano laže, ki zavestno krši zakone.. zagotovo ne. Levico omenjaš ti. S tem jaz nimam nič. Nisem njihov volivec, zato ne podtikaj. Kar se njihovega programs tiče, sem svoje mnenje že večkrat izrazil. Izrazilo ga je tudi US.
- kršenje zakonov na dnevnem redu: a da imaš 55 obtožnic pa nisi nikoli obsojen tebi pije vodo, de?
Brigajo mene njegove obtožnice. Te so njegov osebni problem. Kršitve zakonov, ki jih izvaja ta vlada, sprejemanje protizakonitih in protiustavnih ukrepov, pač ne. To je problem, ki zadeva vso državo in vsaj v delu tudi mene.
- odnos do državljanov: katerorazdenih?
Tistih, ki se z njim ne strinjamo.
Torej ali si enako oz sploh kdaj kritičen v tehle treh primerih?
Sem ti sproti odgovoril.
Od levih janšistov bi skladno z vrednotami pričakoval več razumevanja, strpnosti, live and live filozofije kot pa od desnih.
Levi janšisti so samo v tvoji domišljiji. Sam tega termina ne morem sprejeti.
Najbolj ironično pa je to, da toliko, kot je Janša naredil za tipično leve volilce v tem letu, vprašanje, če je še kateri politik do sedaj. Janša se je naravnost postaliniral, njega bi morali voliti slovenski levičarji, ne desničarji:)
Zame ni naredil nič. Nisem bil zajet v noben PKP in od države ne dobim nič. Tistih 200 eur v bonu je pa tako ali tako moj denar. Nič mi on ni dal iz svojega žepa. Sicer sem pa bon itak dal ženi, ki pa ga tudi še ni porabila. Če bi mi že tako rad vrnil nekaj mojega denarja, lahko to stori kar direkt na TRR. Številko dobi na davkariji.