Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 20.06.2021 11:02
[Endimion]
> [Slesh]
> zakaj bi ga pa menjali, saj je še mlad
>
> bo slej ko prej nova kriza in se bodo komunajzarčki spet usrali v gate in bo moral spet prevzeti vodenje vlade
Moral? Že pol ure se smejem.

Nihče ga nič ne sili. V politiki kar se tiče jahanja ni MORATI. sta le ŽELETI in MOČI, oz. SMETI. Janez nič ne MORA. lahko si ŽELI, a pa dejansko SME, pa ni odvisno toliko od njega osebno, ampak koliko ročic se zanj dvigne v Državnem Zboru!

Meni je neverjetno, kako lahko odrasle ljudi v 21 stoletju napneš, da je politik nek.. Mučenik, ki razdaja v dobro tega grižastega ljuctva. Nekdo, ki svoje utrujene in zgarane in prebičane roke vseeno dvigne in naredi še en mandat, ker... "When the going gets tough, we have Ivan Janša".

In tale piknik, ki ga imajo danes... ja to ni volilni kongres.. to je zbor kongregacije Svetega Ivana Mučenca. in ko bo gornik Janez stisnil roko kaki članici Seniorjev SDS, bo ona s solznimi očmi vnukom še 15 let razlagala, kako da je po 30 letih pa le dočakala, da je Janez jo pogledal, pa ji posušeno roko stisnil.. "zdej pa loh umrem otroc' moji, sm pa res vse dočakala"
... čuj, imaš srečo, da je nehal pisat (o Janšatu) na totem forumu, ker bi ti rename navil ušesa za tole ... no, ampak ne si prehitro oddahnit, ker macon pa je še vedno tu nekje ...

P.S.: samoizbris sem sicer opazil pred dnevi, od včeraj - iskal sem njegove komentarje ob Janšatovi "izvolitvi" - pa renameta že pogrešam ...