Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

moon sporočil: 1.623
[robi2107]
Volitve vodstva SDS nadaljujejo najboljšo tradicijo aklamacije vodstev v diktaturah. Tako izgledajo volilni kongresi v S. Koreji, Belorusiji, Zimbabveju in podobnih bantustanov. Že zaradi tega bi se morali v SDS zamisliti. Pa jim očitno ne kapne. Lahko bi se zgledovali vsaj po bivši KPJ, kjer je večina njih pognala korenine in kjer so se vsaj malo prerivali okoli prestola. V SDS pa nič. Takega enoumja se ne bi sramovala niti Orwellova Oceanija.
Nisi clan, niti (potencialni) volilec, torej se usajaj nad svojimi perlami.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2935258

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[moon]
> [robi2107]

Nisi clan, niti (potencialni) volilec, torej se usajaj nad svojimi perlami.
Točno, vsakdo se naj ukvarja s svojimi perlami, samo to mi povej, zakaj pa se največja perla v slovenski politi, takorekoč doživljenski predsednik stranke različnih orientacij od socialne demokracije do social..... vtika v zadeve drugih. Vsi se še spomnete, kako se je skrival za stebrom na združitvenem kongresu SKD in SLS v Celju leta 2000.
jurijjurij sporočil: 4.944
[moon]
> [robi2107]
> Volitve vodstva SDS nadaljujejo najboljšo tradicijo aklamacije vodstev v diktaturah. Tako izgledajo volilni kongresi v S. Koreji, Belorusiji, Zimbabveju in podobnih bantustanov. Že zaradi tega bi se morali v SDS zamisliti. Pa jim očitno ne kapne. Lahko bi se zgledovali vsaj po bivši KPJ, kjer je večina njih pognala korenine in kjer so se vsaj malo prerivali okoli prestola. V SDS pa nič. Takega enoumja se ne bi sramovala niti Orwellova Oceanija.

Nisi clan, niti (potencialni) volilec, torej se usajaj nad svojimi perlami.
Razumem da težko dojemaš, ker si prišel iz moon.
robi2107 sporočil: 4.272
Zadnja sprememba: robi2107 20.06.2021 18:20
[moon]
> [robi2107]
> Volitve vodstva SDS nadaljujejo najboljšo tradicijo aklamacije vodstev v diktaturah. Tako izgledajo volilni kongresi v S. Koreji, Belorusiji, Zimbabveju in podobnih bantustanov. Že zaradi tega bi se morali v SDS zamisliti. Pa jim očitno ne kapne. Lahko bi se zgledovali vsaj po bivši KPJ, kjer je večina njih pognala korenine in kjer so se vsaj malo prerivali okoli prestola. V SDS pa nič. Takega enoumja se ne bi sramovala niti Orwellova Oceanija.

Nisi clan, niti (potencialni) volilec, torej se usajaj nad svojimi perlami.
Vidiš, zdajle si najbolje kar sam demonstriral, zakaj se z vami, neotesanimi stupidnimi desničarskimi primitivci, ne da normalno sobivati. Zato, ker enako enoumje, ki vlada v vaših praznih glavah, zahtevate tudi od vseh ostalih. Medtem, ko se meni jebe za tvoje mnenje o čemer koli in ti ne oporekam pravice, da ga svobodno izrekaš, si ti domišljaš, da boš meni diktiral, kaj naj si o čem mislim in kaj naj komentiram. Kdo pa si domišljaš, da si, teslo zarukano praznoglavo? Je to vaša jebena sproščenost, ki je imate poln gobec? Kolikor vem, zaenkrat še ne živimo v enem od zgoraj omenjenih bantustanov in svoboda izražanja še vedno velja. Sploh pa nisem tema jaz, temveč "volitve" vodstva SDS po severnokorejskem ali zimbabvejskem modelu, zato komentiraj temo, ne mene. O temi sami nisi izrekel ene same besede. Namesto tega se nekaj usajaš nad menoj, kar je očitno tvoj skrajni domet. Poden od "komentarja". In kakršen komentar, takšen komentator. Poden. Če te moje mnenje moti, je to tvoj problem, ne moj. Raje se zamisli nad tem, kako pri vaših potekajo "volitve". Mar moramo vsi misliti tako, kot diktira vaš minires? Partijske smeti tipa NoraTV in Demokracija? Vidiš, zaradi takih desničarskih goved, ne moremo skupaj normalno sobivati. Vedi, da mi en takle pezde že ne bo govoril, kako in kaj. Pa kateri drugi tudi ne. Niti tvoje jebeno božanstvo, ki ga tako malikuješ. Obesi si ga na zid, če ga imaš tako rad. Pa za svoje dobro si poišči kakšno strokovno pomoč. Magari na tisti avstralski kliniki. Zdaj pa odjebi in bevskaj doma na svojo familijo, mene pa pusti pri miru.

P.S. Jaz nimam nobenih perl. Nisem v nobeni partiji in na volitve hodim le v skrajni sili.

P.P.S. Vsa čast nekaj forumašem desne provinience, ki so sposobni civilizirane in artikulirane debate. Ampak kaj, ko jih je tako malo, da se jih da prešteti na prste. Lunatik vsekakor ni med njimi.

Strani: 1