Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: UKIG

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

mmzmmz123 sporočil: 447
[Borza] Tema: UKIG
[#2931749] 31.05.21 09:53 · odgovor na: anon-397289 (#2931746)
Odgovori   +    0
ČE je prodajal v petek en sam, pol bi to lahko poleg KAD in SDH (ki verjetno takega paketa direktno preko borze in predhodnega zbiranja naročil nista prodajala) lahko bili: NLB skladi, TRiglav skladi, Zav TRiglav, Subotič Tomaž. Skladi verjetno težko, ker je vse ostalo šlo gor v zadnjem letu, UKIG pa je bil skoz na korona dnu, tak da kakega kriterija verjetno niso kršili-ampak ne morš bit ziher. Tak da ta glavni kandidat je tale Subotič iz CH.
Morš pa verjetno vseen bit dogovorjen za take posle, glede na mini promet s to delnico v preteklosti.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2931749

Strani: 1

anon-397289 sporočil: 62
[Borza] Tema: UKIG
[#2931752] 31.05.21 10:07 · odgovor na: mmzmmz123 (#2931749)
Odgovori   +    0
Kdor koli je že prodal ima že svoje razloge, saj se bo hitro videlo. Možno tudi, da je spregledal objavo o rezultatih poslovanja.

Glede na to da sem bil kupec lahko samo rečem hvala. Je pa res, da ne bi bil kupec, če ne bi že prej prebral njihovih poročil. Moraš biti pripravljen ;)
bostjan50 sporočil: 924
[Borza] Tema: UKIG
[#2931770] 31.05.21 11:10 · odgovor na: mmzmmz123 (#2931749)
Odgovori   +    1
[mmzmmz123]
ČE je prodajal v petek en sam, pol bi to lahko poleg KAD in SDH (ki verjetno takega paketa direktno preko borze in predhodnega zbiranja naročil nista prodajala) lahko bili: NLB skladi, TRiglav skladi, Zav TRiglav, Subotič Tomaž. Skladi verjetno težko, ker je vse ostalo šlo gor v zadnjem letu, UKIG pa je bil skoz na korona dnu, tak da kakega kriterija verjetno niso kršili-ampak ne morš bit ziher. Tak da ta glavni kandidat je tale Subotič iz CH.
Morš pa verjetno vseen bit dogovorjen za take posle, glede na mini promet s to delnico v preteklosti.

Meni je glavni osumljenec sklad Triglav Jugovzhodna Evropa...še lani avgusta so imeli 6,3% potem pa počasi zmanjševali in nazadnje so bili na 3,93%. Nlb skladi so celo kupovali v zadnjem času, Subotič pa tudi dvomim da bi prodal trenutno, ko je cena nizka, obeti pa dokaj dobri...bomo kmalu videli :) Bolj kot to kdo je prodal, me zanima kdo je kupil...Za prodajo je lahko tisoč razlogov, za nakup pa ponavadi samo eden...

Strani: 1