Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-504021 sporočil: 481
[Pokinimisi]
Moram ti odgovorit še na tole:

>In nekdo, ki je vzel kredit za teh ''dvorov'' danes po 12ih letih plačuje recimo 1500 eur obroka, stanovanje pa ne more oddati za 1000 niti pod razno.

Ti sploh ne veš, o čem teče beseda. Oz. ne veš niti tega, o čem ti sam pišeš. V članku piše, da se ti denas ne splača kupiti, če kupuješ za investicijo, in da kupi nepremičnino, če jo kupuješ za zsvoj dom. Ti si se vprašal, v čem je razlika med nakupom nepremičnine z inveticijo in za lastno uporabo. In jaz ti razlagam to razliko, ti pa meni da je to "urnebesni debilizem" in potem mi greš razlagati, da se ne splača kupovati, ker je donos od najemnine premajhen. Je pa fak no, saj ti že v članku piše, da se nakup z oddajo ne splača, in tudi jaz ti razlagam samo nakup za lastno uporabo, ti pa sedaj meni kontriraš, da se nakup za oddajo ne splača. Mislim, jebe lub zbunjenog. Pa mimgrede, noben investitor ne pačuje mesečnega obroka 1500 eur, investitorji, ki kupujejo za oddajo, kupujejo s kešem. res, pojma nimaš o tej temi.

>Kakšna je njegova računica po 20 letih,

Ta računica ne obstaja, ker izhajaš iz predpostavke, da ljudje plačujejo mesečne obroke 1500 eur, oddajajo pa za 1000 eur - takih situacij pa ni, za oddajo kupujejo na keš, za svojo uporabo pa na kredit. Kregaš se z oslovo senco.
Neboluze. Samo idioti kupujejo s kešem. Jaz jih ne poznam, pa delam z gospodarstveniki zadnjih 20 let. Meni sicer ne deluješ kot oslova senca...