Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0430ABAKU sporočil: 1.790
[KaA]
- strošek najema nadomestnega vozila za čas dopusta (ker s tem pač na dopust - razen do najbližje mlake - ne moreš) ali daljših potovanj - 30 EUR/dan oz. 600 EUR letno, v celotnem obdobju 750 EUR
Zakaj že?
Če pogledam potovalni načrt zase, recimo da bi šel iz Ljubljane do Makarske, bi celo potovanje trajalo 6 ur in 3 minute.
Vmes bi moral polniti 2x. Prvič: INA Vukova Gorica 6 minut, Drugič: INA Žir 41 minut.
Preizkusil te trase še nisem.

Sem pa šel na Ciper z letalom iz Budimpešte.
Čas potovanje 5 ur 44 minut, 2 polnjenji. 1. Maribor 11 minut, 2. Balaton 51 minut. Cena "goriva" 7,5 evra (za obe smeri).

Kje torej je problem?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2931021

Strani: 1

comteo sporočil: 664
[0430ABAKU]
> [KaA]
> - strošek najema nadomestnega vozila za čas dopusta (ker s tem pač na dopust - razen do najbližje mlake - ne moreš) ali daljših potovanj - 30 EUR/dan oz. 600 EUR letno, v celotnem obdobju 750 EUR

Zakaj že?
Če pogledam potovalni načrt zase, recimo da bi šel iz Ljubljane do Makarske, bi celo potovanje trajalo 6 ur in 3 minute.
Vmes bi moral polniti 2x. Prvič: INA Vukova Gorica 6 minut, Drugič: INA Žir 41 minut.
Preizkusil te trase še nisem.

Sem pa šel na Ciper z letalom iz Budimpešte.
Čas potovanje 5 ur 44 minut, 2 polnjenji. 1. Maribor 11 minut, 2. Balaton 51 minut. Cena "goriva" 7,5 evra (za obe smeri).

Kje torej je problem?
Problem imajo samo vozniki dizel avtomobilov, ki sploh ne poznajo teme.
KaA sporočil: 528
[0430ABAKU]
Zakaj že?
Če pogledam potovalni načrt zase, recimo da bi šel iz Ljubljane do Makarske, bi celo potovanje trajalo 6 ur in 3 minute.
Vmes bi moral polniti 2x. Prvič: INA Vukova Gorica 6 minut, Drugič: INA Žir 41 minut.
Preizkusil te trase še nisem.
To mogoče velja danes. 5. avgusta, ko se bodo naštancali enako misleči Čehi, Slovaki in Švabi, bo na Vukovi Gorici čas 16 ur, na Žiru pa 22 ur.
Sem pa šel na Ciper z letalom iz Budimpešte.
Čas potovanje 5 ur 44 minut, 2 polnjenji. 1. Maribor 11 minut, 2. Balaton 51 minut. Cena "goriva" 7,5 evra (za obe smeri).

Kje torej je problem?
Sem se že naučil, da imate električarji agendo druge prepričati, kako je vaša edina prava. To je verjetno zato, ker morate sami sebe ves čas prepričevati, da ste naredili prav, ko ste kupili BEV. In kako je čisto normalno, da se vsaki dve uri ustaviš in polniš baterijo. Jaz mesečno s hibridom naredim 3.000 km, od tega 2/3 na elektriko. In niti na misel mi ne pride, da bi se ukvarjal z iskanjem polnilnic, načrtovanjem poti in podobnimi neumnostmi. Prav tako se ne tresem, ko grem na smučanje, ali bom priplezal do vrha hriba in kje bom nato polnil.

Strani: 1