Zasebnost

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2929247] 17.05.21 16:14 · odgovor na: najobj (#2929235)
Odgovori   +    0
[najobj]
tudi čudno orodje čudnih ljudi - nalimani tviti res niso članki, so pa fakti - je izpljunil faktografski material, ki sem ga za čudnega človeka ne preveč čudno potem relevantnega(!) izbral, ker članek navaja na tviterju
Nisem oporekal faktografiji citiranih twitov ampak sem imel v mislih malo širši opus tega idiotsko poimenovanega portala vključno z žurnalizmom pod nenavadnimi imeni, ki spominjajo na neke druge čase in neke druge brezplačnike. Kadar pristanem na manj znanih straneh, se iz čisto orientacijskih vzgibov rad malo razgledam naokrog.
P.S.: uganil si, Janšata res ne maram, ampak dobesedno vsaki novi dan imam kakšen razlog več, da ga - zelo milo rečeno - ne maram ...
Saj ni problem Moje Dežele v tem, koliko ljudi (ne) mara @JJansaSDS, ampak koga drugega velja marati in zakaj. V slednjem je vsa tragika te provincialne žajfnice, slovenska politika poimenovane.
ker Biden ga v Ameriko ziher ne bo, pa se Janša lahko obleče v ameriško zastavo ...
V črtasto plahto z belimi peterokrakami se bo zavil, ko se vrne njegov idol. Ta ima namreč navado pred kamerami strastno objemati črtasto plahto z belimi peterokrakimi. In tisto trdo, pokončno, kar bo oranžni začutil v objemu, ne bo drog ampak Janezova neupogljiva hrbtenica. :-P

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2929247

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2929252] 17.05.21 16:31 · odgovor na: pobalin (#2929247)
Odgovori   +    1
Berem naslov o švedskem ovsenem mleku, pod katerim je slika, na kateri je rjava škatla, na kateri v angleščini piše "ovsena pijača".
www.finance.si/89752...ke-prodaje

Ampak očitno avtor ve, da gre za mleko, ker pozna način, kako se molze oves. :-P
Marketinško pogojeno terminološko mimikrijo je težko izkoreniniti...

Strani: 1