Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

hostamox sporočil: 8.460
Misli da gre tole bolj v smeri, da digitalni stik ne more bit nadomestilo osebnemu stiku.

Tudi ti si imel najprej osebni stik, ki ga je nadomestil digitalni in je bil le pomoč za obdrzanje osebnega.


Le digitalni pa je stik, ki ga imamo tule prek foruma npr. .
In ta ne služi ravno empatiji.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2929065

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
Zadnja sprememba: PyotrNovak 17.05.2021 10:30
Imam prijatelje, kupce v US, ki jih nisem še nikoli videl v živo. Občasno si kaj pošljemo ali jaz pokličem preko VOIP telefona.
Če kdo dela veliko s tujino, priporočam internetcalls.com. Klici v fiksno omrežje v EU in US so zastonj, v US pa še mobilci. Po 120 dneh pa imaš nato še 1000 minut, ker moraš na začetku plačat 10€. Obstajajo tudi posebni paketi za firme ki imajo velko klicev v recimo Pakistan, Indijo, kjer se zakupi 1000 min za bagatelo, pač poiščeš ustreznega ponudnika VOIP storitev.
En je postal poslovni svetovalec, ki mi pove cene mojih izdelkov, ki sem jih prej prodajal za grozljivo prenizko ceno. Debatirava tudi o razlčnih variantah, kaj tam nimajo in kaj bi se prodajalo, torej insider raziskava trga. Poslal mi je kataloge s ceniki za poslovne kupce. Katera tehnologija ki se vgrajuje v moje stvari je optimalna.
Take informacije so NEPRECENLJIVE. Za DE sem v 90tih porabil leta in tisoče kilometrov za enake podatke.
Internet je tako kot vse ostale tehnologije: pri pametni uporabi so blagoslov, za bedake prekletstvo. Bomo sedaj zaradi prevladujočih bedakov to začeli omejevati?
Sem generacija, kjer je bil IBM360 z 64Kb RAM višek, računali pa še z rehenšibarji.

Trenutno se spet hecan s FB algoritmom. Če nisi dovolj gor, ti omeji št prikazov. Ko me potem po par dni ni gor, pa je ponovno normalno. Bomo videli koliko časa bo trajalo to pot. He he, cukerček, jebi se. TI rabiš mene, NE jaz tebe. ;))
Vidi, vidi, to pot je popustil že po dobrem tednu. Hehe

Strani: 1