Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

BorutHocevar sporočil: 1.534
[0126Bacis]
Tam je bilo postavljeno vprašanje, ki ga Hočevar seveda ni zaznal: "kako pa so SE konkurenčne, če upoštevamo stroške novih daljnovodov, razgradnje, umeščanja v prostor".
Eh...Ste moj članek sploh prebrali? Seveda sem zaznal vprašanje, ga zapisal in napisal tudi, kaj je bilo odgovorjeno.

Kdaj boste pa vi zaznali, da dolgujete opravičilo LKB, ker ste širili laž o njej?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2928585

Strani: 1

0126Bacis sporočil: 3.043
[BorutHocevar]
> [0126Bacis]
> Tam je bilo postavljeno vprašanje, ki ga Hočevar seveda ni zaznal: "kako pa so SE konkurenčne, če upoštevamo stroške novih daljnovodov, razgradnje, umeščanja v prostor".

Eh...Ste moj članek sploh prebrali? Seveda sem zaznal vprašanje, ga zapisal in napisal tudi, kaj je bilo odgovorjeno.
OOPS, se opravičujem, samo takle odgovor brez argumentov:
Sončne elektrarne so z vsemi naštetimi vsebinami že konkurenčne", je odgovoril Topič.

je najbrž razlog za PREPOVED KOMENTIRANJA???
Pričakoval bi jasen odgovor na omnenjene 3 točke, ali pa vaša dodatna vprašanja.

===================================== ================
Sicer pa vas moramo razumeti, kot ste lepo povedali forum.finance.si/?sp...al_type=1:
Za naravnanost mojih člankov so še bolj pomembni (vrstni red ni pomemben):
• -usmeritev EU v podnebno nevtralno družbo,
• -podpora vodilnih mednarodnih finančnih inštitucij naložbam, bolj prijaznim do podnebja in okolja,
• -politični trendi v državah članicah EU (ki vplivajo na evropsko politiko).
Našteto in še kaj je treba močno upoštevati pri poslovnih odločitvah. Ignoriranje opisanega dogajanja je dolgoročno slabo za poslovanje.
====================================== ===============

Poslovanje koga ali česa?
Časopisa Finance, prodajalcev fotovoltaike in zelenih teroristov???

Strani: 1