Zasebnost

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.960
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2928065] 11.05.21 15:27 · odgovor na: pobalin (#2927990)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 11.05.2021 15:31
[pobalin]
> [najobj]
> ... OK, malo sem zmeden, ker če s totim Črnim Gadom iz Urada za Resnico misliš na sluzastega Orbanijo, potem se niti slučajno ne strinjava, ker je sluzasti Orbanija zgolj še en Janšatov potrčko, ki sam ne odloča nič,

Pa menda ne misliš, da Veliki Vodja in Princ Teme svojemu Črnemu Gadu narekuje vsako potezo? Smer že...

> vsekakor pa je Veselinovič skupaj s svojimi sodelavci preveč eksistenčno vezan na STA,

To je pa definitivno res. Ti ljudje so eksistenčno ogroženi.
... eh, sluzasti Ološ Orabanija verjetno lahko gre v pravi smeri sam na WC, za maščevalnega psihopata na čelu vlade pa je zaradi medijskega cirkusa Veselinovič postal preveč pomembna tarča - ostali novinarji na STA so zgolj nepomembna kolateralne škoda - da bi ga Janša prepustil sicer sebi zelo podobnemu psihopatu, pa vendar zgolj poslušnemu potrčkotu, ki pridno skoči, ko mu gospodar reče hop ...
> toti insajder.com/sloveni...aj-dela-za

Insajder?!? Anja Klein?!? Unep d.o.o.?!? Aha:

> Izdajatelj Insajderja je UNEP poslovno svetovanje d.o.o., ki je v lasti Andreja Drapala (0,77%), Branka Pavlina (0,77%), družbe I.R.V. Investicije (ki je v lasti Marijana Jurenca (13,07%), Igorja Mekine (20%) in ciprske družbe Ampelus Holding Limited (v lasti Igorja Laha) (64,76%). Mekina je tudi direktor.
> sl.wikipedia.org/wiki/Insajder
... čuj, pojma nimam, kaj je Insajder ali Unep d.o.o. in kdo je Anja Klein, zelo dobro - na vtipkano "janša ameriški uradnik prepir" mi je Google nalimani članek izpljunil kot prvi relevantni zadetek - pa se spomnim v članku naštetih za državo Slovenijo škodljivih in sramotnih tviteraških spopadov z uradniki ameriške in evropske diplomacije, ko se je pobesneli Maršal Twito poleg slovenske scene strgal s ketne tudi na mednarodnem nivoju in je potem podobno kot številni pacienti na totem forumu svoje nove sovražnike v nemočnem besu junaško zablokiral ...

P.S.: ker mariborskega Večera verjetno ne bereš, je to www.vecer.com/sloven...i-10242401 zanimivo prebrati, ko sem glih pri maščevalnem psihopatu na čelu vlade in njegovih poslušnih potrčkotih ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2928065

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2928809] 14.05.21 21:31 · odgovor na: najobj (#2928065)
Odgovori   +    0
[najobj]
... čuj, pojma nimam, kaj je Insajder ali Unep d.o.o. in kdo je Anja Klein, zelo dobro - na vtipkano "janša ameriški uradnik prepir" mi je Google nalimani članek izpljunil kot prvi relevantni zadetek
Hja, gugel nasuje mešanico zrnja in peska, potem moraš pa sam izbirati. Mi je pa ponoven obisk prav prišel, da sem obudil spomine, za kakšno čudno orodje čudnih ljudi gre.
P.S.: je to www.vecer.com/sloven...i-10242401 zanimivo prebrati
Res je! Faktografski članki so mi vedno všeč, če so pikasti ali pa progasti. Hvala, tovariš Najobj, hvala, Večer.

Strani: 1