Zasebnost

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2927880] 10.05.21 16:07 · odgovor na: najobj (#2927562)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [pobalin]
> Za prepir in tango sta potrebna dva...

... ja, in ko je eden od obeh vedno isti navdušen plesalec, ker zapleše tango z vsakim, ki slučajno pride mimo in mu ne rata dovolj hitro iti dalje ...
Verjetno se strinjava, da je veliki plesalec Črni Gad iz Urada za Resnico, res pa v tej aferi tudi Veselinovič kaže, da ga srbijo pete. Sta kot mračnjaški povodni mož in prevzetna lepa Urška, med katerima se namesto magične privlačnosti sicer iskri zgodovinsko sovraštvo, njun ples pa vodi v isto smer - nizvodno.

Ti menda znaš nemško, zato ti priporočam zadnjo Böhmermannovo provokacijo na račun Kurza od naših severnih sosedov. Cela naša vrla opozicija z vsemi MSM in kolesarji vred ni zmožna zložiti tako koncizne grenko zabavne satire, ki traja manj kot pol ure...
www.zdf.de/comedy/zd...1-100.html

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2927880

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2927887] 10.05.21 16:40 · odgovor na: pobalin (#2927880)
Odgovori   +    1
Sem dol sem spet zavil zato, ker sem hotel potožiti, kako zgrožen sem že spet nad podatkom o domnevni skupni letni porabi elektrike za tisti j€b€ni bitkojn. Več od celih Švedske in Malezije, malo manj od Egipta in Poljske. Skoraj 3/4 skupne porabe vseh podatkovnih centrov, skoraj 12-krat toliko kot Google...

cbeci.org/cbeci/comparisons
www.statista.com/cha...f-bitcoin/
najobj sporočil: 31.961
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2927927] 10.05.21 21:38 · odgovor na: pobalin (#2927880)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 10.05.2021 21:42
[pobalin]
> [najobj]
> > [pobalin]
> > Za prepir in tango sta potrebna dva...
>
> ... ja, in ko je eden od obeh vedno isti navdušen plesalec, ker zapleše tango z vsakim, ki slučajno pride mimo in mu ne rata dovolj hitro iti dalje ...
Verjetno se strinjava, da je veliki plesalec Črni Gad iz Urada za Resnico, res pa v tej aferi tudi Veselinovič kaže, da ga srbijo pete. Sta kot mračnjaški povodni mož in prevzetna lepa Urška, med katerima se namesto magične privlačnosti sicer iskri zgodovinsko sovraštvo, njun ples pa vodi v isto smer - nizvodno.

Ti menda znaš nemško, zato ti priporočam zadnjo Böhmermannovo provokacijo na račun Kurza od naših severnih sosedov. Cela naša vrla opozicija z vsemi MSM in kolesarji vred ni zmožna zložiti tako koncizne grenko zabavne satire, ki traja manj kot pol ure...
www.zdf.de/comedy/zd...1-100.html
... OK, malo sem zmeden, ker če s totim Črnim Gadom iz Urada za Resnico misliš na sluzastega Orbanijo, potem se niti slučajno ne strinjava, ker je sluzasti Orbanija zgolj še en Janšatov potrčko, ki sam ne odloča nič, vsekakor pa je Veselinovič skupaj s svojimi sodelavci preveč eksistenčno vezan na STA, da bi lahko kot toti insajder.com/sloveni...aj-dela-za mimoidoči pravočasno "odplesal" mimo ...

P.S. glede na tvoj link na zajebantsko oddajo ZDF, je v resnici vprašanje, kdo je koga siol.net/novice/slov...oto-533795 učil plezanja na vrh avtokratske demokracije, ziher pa sta si oba plezalna mojstra imela kaj za povedati ... aja, absurdno besedno zvezo "avtokratska demokracija" sem zaradi dejanske absurdnosti obeh besed v aktualni politični praksi napisal namerno ...

Strani: 1