Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
Po moje so ti kuponi, mislim trgovanje z njimi velika anomalija. Zakaj, ker s tržno vrednostjo le-teh ne moreš regulirati "lepega vremena", kajti borza deluje hipno, za spremembo "vremena" pa je potreben neprimerno daljši čas. Lep dan.

P.S.: In zopet služijo, ki so vezani na predpise EU in so seveda zraven oz. poleg.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2927769

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[bigl]
Po moje so ti kuponi, mislim trgovanje z njimi velika anomalija. Zakaj, ker s tržno vrednostjo le-teh ne moreš regulirati "lepega vremena", kajti borza deluje hipno, za spremembo "vremena" pa je potreben neprimerno daljši čas. Lep dan.

P.S.: In zopet služijo, ki so vezani na predpise EU in so seveda zraven oz. poleg.
Danes se niti ne spomnimo več kako smo se v EU okužili s tem kuponskim virusom proti katerem zdravila ni. V boju proti Covid-19 najbolje gre Big Farmi, v tej vojni proti virusu ogljika najbolje gre tiskarjem in mešetarjem s temi kuponi. Sicet, če zapravimo na tisoče in tisoče milijard za vpliv na klimo na Zemlji, ne bomo spremenili ničesar oz. vplivali bomo 0,000000001%, kajti Zemlja že pet milijard let živi po svojem na svojem, mi smo le drobni paraziti, ki na njej parazitiramo. V teh milijardah let je na Zemlji živelo nešteto civilizacij, ki so po določenem času izginile, nekatere so se uničile v jedrski vojni...Po nekaj milijonih let je vse začelo od začetka. Tudi za našo civilizacijo bo na vrsti ena druga...

Strani: 1