Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0126Bacis sporočil: 3.042
[BorutHocevar]
> [0126Bacis]
> Finančni novinar seveda ni zaznal razlage Mervarja in Vizjaka, da sočnice in vetrnice nikakor ne morejo nadomestiti TEŠ in NEK.
> Komur se posluša, tule je posnetek (5 ur):
> www.youtube.com/watc...2A1_e4lR_s

S peturnega dogajanje sem moral narediti selekcijo in sem se osredotočil na finančne posledice rasti kuponov za HSE in TEŠ, kar je bilo doslej premalo predstavljeno.

Verjamem, da izbor ni po vašem okusu. BTW, ko ste že tu, kdaj se boste opravičili LKB, ker ste širili fejk njene izjave?
forum.finance.si/?m=...357&single
Naj se opravičim za njeno izjavo, ki je čisto korektna?
Tako je možno ugotoviti zvezo med toplogrednimi plini in podnebjem. Podrobna časovna primerjava podatkov o temperaturi in o količini ujetega ogljikovega dioksida v ledu pravi, da se je sicer včasih prej ogrelo in se je potem povečala količina ogljikovega dioksida, včasih pa obratno, toda v povprečju se je najprej spremenila temperatura, šele čez približno 700 let pa je sledila sprememba količine ogljikovega dioksida v ozračju. www.dropbox.com/s/ff....docx?dl=0
LKB bi morala biti srečna, če jo samo prepisujejo.
Za ne čisto dobesedni (pa še vedno smiselen) prevod pa nisem kriv jaz.

Pa še tole:
V pretekli zgodovini Zemlje so namreč vulkani pogosto izbruhali mnogo večje količine CO2, kot jih v 20. stoletju prispeva človeška dejavnost, vendar se je posledično ozračje vedno ohladilo, nikoli ogrelo
www.podnebna-prevara...ake-3.html