Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[rename]
> [FIN-311684]
> Poleg šikaniranja prebivalcev, uničevanja gospodarstva, socialnega življenja, šikaniranja otrok in mladostnikov, športa, kulture...je težko reči, da Janševa vlada ve kaj dela, epidemija ji je popolnoma ušla iz nadzora. Slovenija je skupaj z Makedonijo, BiH in Črno goro med prvih 10 držav na svetu po smrtnosti od covida v primerjavi s številom prebivalstva...www.worldometers.inf...ronavirus/

zasluge pripisi kul opoziciji, presstituciji in vsem, ki so sabotirali ukrepe in pritiskali za sproscanje.
Tu mi žilica ne da miru, za epidemijo kronanega virusa si naštel razne činitelje iz opozicijskih krogov zaradi sabotiranja epidemioloških ukrepov. Ko so pa novinarji povprašali, zakaj je izginila gripa se je pa ista vlada pohvalila, da je izginila zaradi epidemioloških ukrepov vlade.
Jaz sem včasih delal na elektronskem mikroskopu TEM in vem, da se viruse lahko vidi le s tako zverinco, a iz tvojega odgovora o sabotiranju epidemijskih ukrepov in menja vlade o nepojavnosti gripe zaradi učinkovitih ukrepov sklepam, da opozicija s prostim očesom sortira kronani virus of virusa gripe. Ni druge razlage, končno je tudi cepljenih proti gripi manj kot je že cepljenih proti kronci....

Da končam, enkrat bo potrebno konzistentno blebetat, če ne se bodo ljudje še samo smejali umotvorom, pa magari z bolj kislim nasmeškom