Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simona2 sporočil: 2.219
ampak - kot pravite, tukaj ima prav.. in tukaj je stroka enotno proti... in nič.. sorry, od včeraj naprej - sicer že od odločitve, ko so se odločili, da ne bodo šli po starosti, ampak po interesu (lastnem, večiknoma) so morilci babic in mam .. je pa zanimivo, kako poročajo drugi mediji.. ne problematizirajo nestrokovne odločitve vlade.. potem pa mi naj še kdo reče, da jj nima medijske podpore...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2922516

Strani: 1

FIN-303511 sporočil: 404
Babice in dedki niso del proizvodnje, lahko čisto lepo ostanejo doma nekaj časa (vlada naj vse te milijarde ponuca, da njih vzdržuje), najprej naj se cepijo tisti ki najbolj potrebujejo - delavci (in tudi šolarji).
rx170 sporočil: 6.522
[simona2]
ampak - kot pravite, tukaj ima prav.. in tukaj je stroka enotno proti... in nič.. sorry, od včeraj naprej - sicer že od odločitve, ko so se odločili, da ne bodo šli po starosti, ampak po interesu (lastnem, večiknoma) so morilci babic in mam .. je pa zanimivo, kako poročajo drugi mediji.. ne problematizirajo nestrokovne odločitve vlade.. potem pa mi naj še kdo reče, da jj nima medijske podpore...
Glede na kriminalno nepsosbnost vlade je poročanje o vladi naravnost servilno.
Nollem sporočil: 984
[simona2]
je pa zanimivo, kako poročajo drugi mediji.. ne problematizirajo nestrokovne odločitve vlade.. potem pa mi naj še kdo reče, da jj nima medijske podpore...
Tudi komentarje cenzurirajo - vsaj na rtvslo.si je tako.
anon-116402 sporočil: 4.340
[simona2]
ampak - kot pravite, tukaj ima prav.. in tukaj je stroka enotno proti... in nič.. sorry, od včeraj naprej - sicer že od odločitve, ko so se odločili, da ne bodo šli po starosti, ampak po interesu (lastnem, večiknoma) so morilci babic in mam ..
Morilci babic in mam ste predvsem tisti, ki kategorično nasprotujete vsem ukrepom. Vse kar naredi vlada, je narobe. Če se ne cepi z AZ, kaže nezaupanje v to cepivo. Ko se cepi, je preskakovala vrstni red za cepljenje. V ogledalo poglejte!
je pa zanimivo, kako poročajo drugi mediji.. ne problematizirajo nestrokovne odločitve vlade.. potem pa mi naj še kdo reče, da jj nima medijske podpore...
Aha, cepljenje maturantov je nepotrebno, ker:
V nasprotju s ciljem ohranjanja življenj starejših, zmanjševanja števila hospitalizacij in preprečevanja hudih potekov bolezni.

1. Korona je tisočkrat bolj nevarna za starejše kot za mlade.

2. Bolnišničnih postelj ne polnijo mladi, temveč starejši.

3. Smrtne žrtve zaradi korone niso mladi, temveč starejši.
Enak argument je tudi proti cepljenju šolnikov in delavcev predšolske vzgoje in celo pri zdravstvenih delavcih.
anon-20353 sporočil: 1.085
To sporočilo je izbrisal avtor (16.04.2021 12:29)
anon-20353 sporočil: 1.085
[simona2]
ampak - kot pravite, tukaj ima prav.. in tukaj je stroka enotno proti... in nič.. sorry, od včeraj naprej - sicer že od odločitve, ko so se odločili, da ne bodo šli po starosti, ampak po interesu (lastnem, večiknoma) so morilci babic in mam .. je pa zanimivo, kako poročajo drugi mediji.. ne problematizirajo nestrokovne odločitve vlade.. potem pa mi naj še kdo reče, da jj nima medijske podpore...
Žal, draga "žurnalistka", je tale članek le še eno lajanje proti vsemu, kar je sprejela vlada. Hujskaški in neobjektiven. Osnovan na enem samem kontra mnenju.
Drugi mediji so pa tolk zasedeni z non-paper izmišljijami, da do tega še pridejo ne več.

Ko sem včeraj opravil svoje, sem ugotovil, da sem se znašel v non-paper situaciji in sem si rekel, si pa res cepljen, prej bi pogledal, kakšno je stanje na rolci.

Nekateri članki pomagajo pri zaprtju, a jih je treba previdno konzumirati, da ne pripeljejo do driske.
anon-333107 sporočil: 8.271
[simona2]
ampak - kot pravite, tukaj ima prav.. in tukaj je stroka enotno proti... in nič.. sorry, od včeraj naprej - sicer že od odločitve, ko so se odločili, da ne bodo šli po starosti, ampak po interesu (lastnem, večiknoma) so morilci babic in mam .. je pa zanimivo, kako poročajo drugi mediji.. ne problematizirajo nestrokovne odločitve vlade.. potem pa mi naj še kdo reče, da jj nima medijske podpore...
O drugih medijih ne bom, ... še posebno ne o nacionalni informacijski greznici...

Vlada si mora kupiti odpustke! Začele so se sodne obravnave proti dijakom, ki so stali za šolo! Zvesti uslužbenci nepogrešljivega ministra Hojsa in njegove mame pa so jih oglobili in predali sodnikom....

Kaj ti ni jasno!??? Vlada visi na NITKI! Tiste TRAPASTE ministrce za šolstvo nisem niti omenjal!!

Preberi si kaj o odpustkih, da boš vedela, kako zadeve potekajo.... Stroka gor ali dol!

Strani: 1