Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.829
[Pokinimisi]
> Tebe fakti ne zanimajo....da sva si takoj na jasnem...Niti z besedo nisem nikjer napisal, da tvoja cena za m2 ne drži...in da se ni material podražil...

Seveda si. S svojo trditvijo, da si pa ti zgradil za 600 eur/m2 si poskušal iz mene narediti budalo, kako nimam pojma, ko sem te z argumenti povozila, se pa sedaj nekaj vadiš in izmotavaš, ker ne veš, kako naj bi se iz te godlje zvlekel nepoškodovan.


>
> Napisal sem za koliko sem jaz naredil 275 m2 pisarn (čisti netto, stene niso všete v kvadraturi)...

Da. glej moj prejšnji odgovor. Pri tej svoji trditvi si se sicer na debelo zlagal.

>
> Napisal sem tudi pribljižno kaj smo vgradili...Količino in standard (pri vratih)

Ah pa seveda. Notranja vrata so seveda tisti faktor, kjer se vse lomi, ali bo cena 50% manj ali pa 100% več.
>
> Imamo tudi 5!!! kalorimetrov....Zato, ker gre polek mene gretje ža kam drugam, tudi števce za vodo imamo, tudi priključni kabel 4 x 240 mm2 smo zamnjali...

Ah pa seveda. In števce za toploto in vodo ima vsaka pisarna. Oh wait, saj niti svojih umivalnikov nimajo.
>
> Lej...Ne se preveč kregat...Jaz sem napisal, koliko je stalo mene...

In se pri tem zlagal, kdaj si gradil. Tvoja trditev je bila, da si gradil pred cca. 2 leti. Kako vem, da si se zlagal? Ker či bi zgradil pred dvemi leti, ne bi napisal "cca. pred dvemi leti", pač pa bi napisal točno letnico. Kadar gre za tako bližnjo preteklost, se nihče ne pogovarja o "cca.", drugo je, če bi napisal pred cca. 40 leti, kjer leto gor ali dol ne pomeni nič. Zelo veliko pa z vidika cene gradnje pomeni, ali se začel graditi 2015 - kar je najverjetneje resnica - ali pa 2019. In potem si, tako kot vsi samograditelji, gradil 2 - 3 leta. Kar seveda pomeni, da si večino materiala nabavil l. 2015 po bistveno nižjih cenah.

Zdaj pa končujem. Ni mi do tega, da te še naprej zasipam s fakti in te opazujem, kako se mrcvariš, ko se poskušaš iz tega izmotati z nekimi neumnimi argumenti.
Zakaj bi jaz sam sebi lagal, koliko sem plačal za izdelavo?

Sem pač ujel ugoden trenutek na trgu (po sreči), ampak to nima veze...

Ostale stvari na moji strani pa kar držijo...

Aja lastnik sem od leta januarja 2018 dalje, tako da tisto o 2015 si se gladko sama izmislila...večino dela je bilo narejenega od jeseni 2019 dalje...Prej samo toliko, da smo imeli dostop v objekt...