2 uri
Nove omejitve za Airbnb na Dunaju: kakšne so v primerjavi z načrtovanimi prepovedmi pri nas
3 ure
V ZDA preklicali izvozna dovoljenja za dobavo čipov kitajskemu Huaweiju 1
4 ure
BMW M4 CS prihaja z motorjem, ki izvira iz serije DTM 2
4 ure
Sistemska in interesna ksenofobija do tujih lastnikov ubija vrednost Slovenije 6
5 ur
Protiinflacijski boj: Korejci so dali fokus na skrčflacijo, Nemci na kebabflacijo 2
6 ur
Takšno naj bi bilo vprašanje na novembrskem referendumu o JEK 2 4
6 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
6 ur
Arbitraža: Republika Srbska mora slovenski družbi plačati 45 milijonov evrov 1
6 ur
Švedska centralna banka je znižala ključno obrestno mero 1
6 ur
Katere inovacije na področju energije navdušujejo v EU 3
7 ur
Tudi poštarji bodo stavkali 1
7 ur
Dvomesečno rast proizvodnje v nemški predelovalni industriji je marca prekinil nov upad
7 ur
Nasvet: na kateri upravni enoti se najmanj čaka na osebne dokumente 1
9 ur
Stroški oklestili dobiček BMW
9 ur
Poglejte, kako nove tehnologije in digitalizacija znižujejo stroške in zmanjšujejo ogljični odtis kmetij (PRO)
10 ur
Okusi Vipavske – poklon bogati vinarski in kulinarični tradiciji
13 ur
Z orodjem SMT strateško načrtovanje razvoja kmetije ni noben bavbav 1
13 ur
German Managers Don’t See Global Upswing Boosting Their Business
13 ur
German Factory Orders Drop in Sign of Enduring Weakness
13 ur
Velika Britanija: stroški globokega geološkega odlagališča jedrskih odpadkov rastejo na 77 milijard evrov 1

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MAN-354355 sporočil: 308
vsak dan zgubis eno uro z voznjo v ljubljano, na mesec je to 24 ur oz 1 dan, na leto je to 12 dni zivljenja. 10 let je to 120 dni. 30 let si ze ob eno leto zivljenja. Meni je to neprecenljivo, zato zivim v Ljubljani, ker ne zelim zgubljati casa ker je zelo omejena in nenadomestljiva dobrina.

Pa ne mi zdaj rect da mas 15 min do Ljubljane ker vsi vemo da ni res.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2914962

Strani: 1

FIN-379669 sporočil: 7.975
Zadnja sprememba: FIN-379669 21.03.2021 18:52
Kaj češ, to je ta razlika med ljudmi. Eni vidijo, eni pač ne. Tudi blondinke gredo najbolje skozi življenje. In tako je prav. Ne bom ti oporekal, saj bi sicer začel dvomiti o čem.

Vsak si oblikuje lifestyle, kot želi.

Se pa s teboj sevede (z moje perspektive) ne strinjam. Je pa vse stvar pregleda stanja, načrtovanja, preferenc, itd.

Po nekaj letih življenja v Ljubljani sem prišel do spoznanja: njet, ni to zame. Izguba časa, slaba kvaliteta zraka, življenja, nobene zasebnosti, stalno ropotanje...

... da prideš, ko dežuje, iz enega konca Ljubljane na drugi: min 1h. ... 1h??? Komu ti to praviš?

V Ljubljano pridem občasno (2x tedensko) delat, živim drugje. Ker želim imeti še kaj od življenja... :)

Strani: 1