Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-542731 sporočil: 474
Povzetek: tile so brej j.... (mišljen je del nekega organa), levaki pa so tako prfuk....
Skratka - v tej naši lepi deželici smo izgleda podjetniki največji idioti (tako nas obravnavajo na papirju in v praksi).
P.S. Čeprav to ne spada sem - a mi lahko pove, zakaj bi morali biti šolniki cepljeni pred ostalim prebivalstvom? Če bi imeli ves čas gor "nagobčnik" tako kot trgovke v trgovini, se tako ne morejo - se naj ne bi okužili. Skratka - javni sektor nas vse lepo j... v glavo skupaj z ostalimi brezdelneži in prisesanci na proračun.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2911721

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[]
P.S. Čeprav to ne spada sem - a mi lahko pove, zakaj bi morali biti šolniki cepljeni pred ostalim prebivalstvom? Če bi imeli ves čas gor "nagobčnik" tako kot trgovke v trgovini, se tako ne morejo - se naj ne bi okužili. Skratka - javni sektor nas vse lepo j... v glavo skupaj z ostalimi brezdelneži in prisesanci na proračun.
Si kdaj pomislil na to, da trgovke v trgovini delajo mnogokrat za zasloni, med kupci in njimi je večinoma razdalja, v razredu ima pa šolmošter kup divjakov brez možnosti razdalje, da ne govorimo o vrtcih, kjer morajo še rit brisat ta najmljašim.....

Strani: 1