Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek NPU nad Snežiča in družino Mirana Vuka

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.836
[FIN-311684]
> [0513ANITO]
> > [FIN-311684]
> > Glede na poznanstvo Janše s Snežičem kaj pravzaprav kriminalisti NPU delajo? Iščejo dokaze, da jih zavarujejo ali jih iščejo, da jih skrijejo?
>
> Jaz recimo poznam Dragana Tošiča osebno (sva krave skupaj pasla)..
>
> Sem zaradi tega poznanstva morebiti že Diler za drogo?

Meni celotna ta preiskava deluje smešno. Janša je večkrat govoril o Snežiču, ki ga jaz spoštujem kot podjetnika in strokovnjaka. Snežič naj bi tudi svetoval vladi. Zdaj pa naenkrat preiskava, ki bi jo izvajali kriminalisti in policisti, ki so 100% pod kontrolo Hojsa, ki jih lahko zaradi prevelike vneme pri delu na primeru Snežič lahko razporedi v kazensko kolonijo na policiji. Teza 1. Preiskava je, da se poiščejo dokazi in se uničijo, da jih po volitvah ena druga vlada z drugim vodstvom policije ne bi našla. Teza 2. Pri preiskavi je nekje storjena namerna napaka, ki ne bo dovolila, da se zbrani dokazi uporabijo v nadaljnem postopku.
Teza 3...Bolj verjetno pa Dejstvo...

Kriminalistična policija ni pod vplivom Hojsa in JJ.

Pa še to...

Snežiš ni kriv, če so kriminalisti in dacarji glupi.... Dva nivoja pod njim...Kar jim seveda ne preprečuje, da ga enkrat v bodočnosti ne "judicirajo".

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2910526

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[Glavni forum] Tema: Necenzurirano.si: kriminalisti pri Snežiču
[#2910531] 03.03.21 20:49 · odgovor na: 0513ANITO (#2910526)
Odgovori   +    0
[0513ANITO]
> [FIN-311684]
> > [0513ANITO]
> > > [FIN-311684]
> > > Glede na poznanstvo Janše s Snežičem kaj pravzaprav kriminalisti NPU delajo? Iščejo dokaze, da jih zavarujejo ali jih iščejo, da jih skrijejo?
> >
> > Jaz recimo poznam Dragana Tošiča osebno (sva krave skupaj pasla)..
> >
> > Sem zaradi tega poznanstva morebiti že Diler za drogo?
>
> Meni celotna ta preiskava deluje smešno... Teza 1. Preiskava je, da se poiščejo dokazi in se uničijo, da jih po volitvah ena druga vlada z drugim vodstvom policije ne bi našla. Teza 2. Pri preiskavi je nekje storjena namerna napaka, ki ne bo dovolila, da se zbrani dokazi uporabijo v nadaljnem postopku.

Teza 3...Bolj verjetno pa Dejstvo...

Kriminalistična policija ni pod vplivom Hojsa in JJ.

Pa še to...

Snežiš ni kriv, če so kriminalisti in dacarji glupi.... Dva nivoja pod njim...Kar jim seveda ne preprečuje, da ga enkrat v bodočnosti ne "judicirajo".
Le ponovil bom, Snežiča spoštujem. Kdo kontrolira kriminaliste je vprašanje za ekspresionistične vesoljske fantaste. Mogoče bi Gregor Strniša, če bi bil živ, napisal kakšno pesem?

Strani: 1