Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.832
[0126Bacis]
Samo tole:

> Konservativne ocene kažejo, da bi izpostavitev današnjega evropskega gospodarstva povprečnim temperaturam, višjim za tri stopinje Celzija glede na predindustrijsko dobo, povzročila najmanj 170 milijard dolarjev škode letno.

Iz katere riti so pa potegnili to cifro?

Pa poglejmo rezultate dosedanjega "razogljičevanja":
Kdo je tukaj osel:
Za zelene elektrarne smo dali milijardo, koliko elektrike za to dobimo?

www.finance.si/89321...-to-dobimo
Texas je imel pa rekordno nizke temperature odkar izvajajo meritve....Samo za cca 1/4 obrata zemlje drugje bi se odcepil tisti polarni mraz in bi mi imeli -30°C

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2908922

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[0513ANITO]
> [0126Bacis]
> Samo tole:
>
> > Konservativne ocene kažejo, da bi izpostavitev današnjega evropskega gospodarstva povprečnim temperaturam, višjim za tri stopinje Celzija glede na predindustrijsko dobo, povzročila najmanj 170 milijard dolarjev škode letno.
>
> Iz katere riti so pa potegnili to cifro?
>
> Pa poglejmo rezultate dosedanjega "razogljičevanja":
> Kdo je tukaj osel:
> Za zelene elektrarne smo dali milijardo, koliko elektrike za to dobimo?

> www.finance.si/89321...-to-dobimo

Texas je imel pa rekordno nizke temperature odkar izvajajo meritve....Samo za cca 1/4 obrata zemlje drugje bi se odcepil tisti polarni mraz in bi mi imeli -30°C
Mislili so, da je Texas samozadosten z energijo in se niso z daljnovodi povezovali z drugimi državami, ki so imele dovolj elektrike. Z električno energijo gospodarijo zasebniki in vse kaže, da v ZDA sploh ni skupnega energetskega omrežja kot je v EU. Na primeru izrednih razmer v Texasu, tudi jaz, ki bi privatiziral vse vem, da elektre vendar morajo biti državne.

Strani: 1