Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.405
[dz1975]
V ZDA lahko vsak solidno zasluži; za košnjo 50 kvm zaplate trave pred hišo plačam $30. Dva za to porabita 20 minut, kar pomeni vsaj $50,000 letno na osebo; vse na črno seveda. Edina investicija je par kosilnic, star pickup s prikolico in bencin. Samo moraš biti pripravljen delat, ne pa da si 24/7 na drogi.
In kaj se zgodi ko zboliš? Koliko se plača za air thight zavarovanje? Saj veš, takega, da te dejansko zdravijo, ne glede na to kaj se ti zgodi? Da ni potem tega, ja, veš tvoja polica pa krije samo 500.000 dolarjev zdravljenja. Tole te bo pa stalo 2 milijona ali pa crkni.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2905608

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.826
[sopranos]
> [dz1975]
> V ZDA lahko vsak solidno zasluži; za košnjo 50 kvm zaplate trave pred hišo plačam $30. Dva za to porabita 20 minut, kar pomeni vsaj $50,000 letno na osebo; vse na črno seveda. Edina investicija je par kosilnic, star pickup s prikolico in bencin. Samo moraš biti pripravljen delat, ne pa da si 24/7 na drogi.

In kaj se zgodi ko zboliš? Koliko se plača za air thight zavarovanje? Saj veš, takega, da te dejansko zdravijo, ne glede na to kaj se ti zgodi? Da ni potem tega, ja, veš tvoja polica pa krije samo 500.000 dolarjev zdravljenja. Tole te bo pa stalo 2 milijona ali pa crkni.
Za 500.000 USD ...kolikor menda je zavarovalna vsota na polici zavarovanja (se lahko transferiraš na zdravljenje v 99% zahodnih držav, pa še ti bo prosto kritje ostalo).

Tako, da socilasti znate lagati in zavajati čez vse meje. Kdo je že plačal zdravljenje za Krisa??? Dobri ljudje in ne ZZZS.

Pa še to....Imam in sem imel veljavno napotnico za Terapijo (lusksvica)... Z napotnico sem si lani in letos lahko samo rit obrisal, ker se terapija v Ljubljani (pa boga mi i šitre po Kuri ne izvaja).

Zatorej sem pristopil k edini možni rešitvi..Segel v žep po 10.000€ nabavil ustrezno mašino pri Kitajcih (in Žarnice od Philipsa) in sedaj po 10 dneh "Samoterapije" je stanje moje kože že 95% OK...Ostalih 5% pa bo v nadalnjem mesecu, ko se mi koža obnovi v celoti....

In ne boš verjel...100% brez kakršnih koli zdravil, mazil s kortikosteroidi (razen prve 3 dni, da se izvede peeling kože), potem pa ob ustrezni pogostosti terapij (1 x tedensko), ne rabim NIČESAR od tablet in/ali mazil....NIČ.

Da o prihranku časa in nafte za 30 terapij vsakoletno niti ne razmišljamo.

Pa še to..Oni te s terapijo zdravijo, ne pa ozdravijo, zato, ker jo po 30 ponovitvah letno enostavno ukinejo in ti ne pripada več, namesto da bi ko se stanje uredi izvajali obnovitveno terapijo 1x tedensko, pustijo, da se ti stanje poslabša nazaj na izhodišče.

Pa še to....Moja zdravnica Dermatologinja je mojo namero, da sam izvajam terapijo zapisala celo na Izvid....

Hvala kurrcu za tako zdravstvo, ki mene letno pride cca 5000€, dobim pa prrst v rit.
dz1975 sporočil: 2.264
Zadnja sprememba: dz1975 09.02.2021 18:28
Imaš izkušnje z zdravniki v ZDA, da vse veš?
Jaz jih imam; razlika med zdravniki tukaj in v Sloveniji je kot noč in dan. Dejansko se ti posvetijo, vsako stvar ti 3x raložijo, gredo čez vse podrobnosti zdravljenja/operacije, vsa zdravstvena dokumentacija je na voljo par ur po obisku (brez kompliciranja z nameščanjem certifikatov), ni čakalnih dob ipd.
Cena? $300/mesečno za družino za odlično zavarovanje (vključuje zobozdravstvo) preko delodajalca. Dodatno še določen % pri posegih, kapica $3,000 na osebo oz. $6,000 na družino. V Slovenijo bi z ženo glede na dohodke plačevala 3,000 eur mesečno za zdravstvo.
Privatno zavarovanje direkt pri zavarovalnici (v kolikor ga ne nudi delodajalec) je okoli $20,000 letno za družino za dobro privat zavarovanje, lahko se pa izbere ACA, kjer je cena odvisna od plače - za štiri-člansko družino, kjer starša skupaj zaslužita cca $60,000, je to $5,000 letno.
Brez zavarovanja se lahko vedno pogajaš za ceno...npr. krona preko zavarovalnice je $950 od tega $200 iz žepa, cena na keš je pa $450.
Na urgenci pa itak zdravijo vse, ne glede na status zavarovanja.

Strani: 1