Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-504021 sporočil: 481
[]
Na eni strani konzervativni in digitalno neuki, ki sovražijo kriptovalute, na drugi strani takšni, ki provocirajo taiste (kot ta komentar).

Žal pa nihče ne napiše popolnoma nič koristnega. Okay, v prejšnjih člankih o BTC se je pri komentarjih znašel tudi kak dober zapis.

Kot prvo - še zdaleč ni prepozno za investiranje (ali če hočete varčevanje) v kripto in že prav na živce mi gredo tisti, ki pravijo da so (ste) vse zamudili. Tole se še prav začenja, ker zdaj komaj prihajajo resni in bolj konzeravtivni institucionalni investorji.

Kot drugo - bitcoin, ether in defi niso le špekulacija :)), ampak to bi doktor ekonomije in nadpovprečno finančno izobraženi bralci Financ morali vedeti. Za primer, BTC se bo "2.poglavju" uporabljal tudi kot "open source monetary network", kar spremeni vse.

Več na YT od Michael Saylor Q/A - www.youtube.com/watc...=U-Related
Podobno kot v prvem, recimo temu izvirnem bull runu so bili tudi vsi pametni, po sesutju 2017 pa seveda vsi tiho kot rit. In bili so tiho ves čas do pol leta nazaj. Torej prosim najdi mi nekaj argumenotov, ki niso gostilniška debata (ker to, da so sedaj notri institucije, zame je) zakaj to ni čista špekulacija in kaj so razlogi, da se že jutri zadeva ne sesuje kot se je enkrat že? Ne rečem, da zadaj ni neka ''tehnologija'', a po ICOtih v prvem runu bi jo sedaj že tri četrt dejavnosti moralo imeti nekje vkorporirano? Kje v praksi jo najdem?

Pozicija: V 2017 se na bolj na srečo nisem opekel, šel prej ven in pustil nekaj drobiža notri. Šel nazaj notri lani in zaenkrat še držim. Me pa matra prodati ker so donosi že res visoki.