Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Micare sporočil: 1.582
Nisem jaz razmišljal o generikih. Tudi tu je vse zelo težko.
Primer cepiv Covid -19 je živ dokaz, da se da. Ni nemogoče. Rabiš malo svobodnega duha. Kakega splošno dokazanega norca, ki naredi nemogoče zadeve. Takega, ki blodi, bluzi, sanja, vidi stvari, ki ne obstajajo...

Katero farmacevtsko podjetje ima odprt razpis za idejo, za novo zdravilo? Milijon evrov + 0.01% od dobička, prvih 10 let? Kozervativne konzerve.Blokirani duh v medeni penini, zakopan 100 m globoko.

Sem vesel, da je pri nas tako vedenje in znanje kot je Vaše. Koliko pa je koristi oziroma učinka?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2905298

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[Micare]
Nisem jaz razmišljal o generikih. Tudi tu je vse zelo težko.
Primer cepiv Covid -19 je živ dokaz, da se da. Ni nemogoče. Rabiš malo svobodnega duha. Kakega splošno dokazanega norca, ki naredi nemogoče zadeve. Takega, ki blodi, bluzi, sanja, vidi stvari, ki ne obstajajo...
Rabiš VELIKO VEČ, kot sem ti že napisal, zadeve niso tako enostavne, morda se to marsikomu zdi, ti lahko zaupam, da so tudi naši te zadeve pošiljali v zagreb.... če so hoteli imeti kakšne uradne dokumente in dokazila za študijo/e...
Katero farmacevtsko podjetje ima odprt razpis za idejo, za novo zdravilo? Milijon evrov + 0.01% od dobička, prvih 10 let? Kozervativne konzerve.Blokirani duh v medeni penini, zakopan 100 m globoko.
To so alternativna zdravila in to si lahko privošči Musk, ko bo natedil fešto za x miljonti prodani avto....
Sem vesel, da je pri nas tako vedenje in znanje kot je Vaše. Koliko pa je koristi oziroma učinka?
Jaz nimam znanja o tem, nekaj stvari pač vem in poznam, ker sem tudi delal nekaj časa v eni največji slo farm. firmi....
Zato poznam vsaj obrise in osnovne zadeve, je pa tukaj veliko malenkosti, cak in predpisov, ki se razlikujejo po državah, in prodor na neko novo tržišče tudi ni ne enostaven ne poceni....

Koristi je verjetno toliko, kakor koristi mojega pisanja na tem furumu! Zelo blizu nul koma nul.... Morda še najbolj v tem, da se lakšen posameznik ne opeče preveč....
Za kaj drugega je pa potrebno čisto drugačno sodelovanje.... In še kaj drugega!

L.p.

Strani: 1