Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

premza sporočil: 4.276
Zadnja sprememba: premza 02.02.2021 12:25
Epidemija se končuje po naravni poti.
Spodnji graf jasno kaže kakšna laž je stavek "V DSO-jih smo s cepljenjem zmanjšali okužbe". In "Samo s cepljenjem se lahko izvlečemo iz tega".

ibb.co/pQd8Xs9

Vladam (in stroki) je zdaj težko priznati, da so v napvedih falili za faktorje 10 do 100-krat in da se ni zgodil noben armagedon. Če nas cepijo bodo lahko rekli, da so armagedon sicer pravilno napovedali, ampak se ni zgodil zaradi cepiva. Ampak jih številke postavljajo na laž. Če bi cepivo prišlo kak mesec prej, bi jim prevara mogoče celo uspela (ampaj potem bi jih Bosanski primer postavil na laž).

Sicer še vedno govorijo, da dnevno umre 20 bolnikov s COVIDom, ampak presežnih smrti več ni, tako da je ta podatek zavajajoč. Če je v populaciji 30% okuženih je tudi med umrlimi 30% okuženih (pozimi dnevno umre cca. 60 ljudi). Tudi sami pravijo umrli s COVIDom ne od COVIDa.
Danes umre na dan manj ljudi kot jih ob istem času leta 2017 (hujša sezona gripe).

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2904016

Strani: 1

alain sporočil: 5.172
Itak, pametnemu vse jasno.
FIN-542579 sporočil: 498
V obdobju dveh mesecev je bilo 3000 presežnih smrti, (ne me lovit za številke). Glede na znano je takrat umrl marsikdo, ki ga je Covid pokopal predčasno in bi zaradi osnovne bolezni tako ali tako umrl recimo v januarju. Kar pomeni, da bi moral biti po tvoji teoriji v januarju "manjko" smrti.
Ali je bil?
anon-488811 sporočil: 1.100
Moj oče sedaj leži pretežno negiben v bolniški postelji, pred mesecem dni se je okužil s korona virusom, sledila je pljučnica, zaradi pomanjkanja kisika infarkt, prevoz v bolnišnico in nato še možganska kap. Zato mi razna razpredanja, da ljudje obolevajo in umirajo s COVIDom ne od COVIDa in so zato cepiva nepotrebna, ne sedejo najbolje. Po takšni izkušnji ter ogledu kovid oddelka v UKC se resno sprašujem o mentalnem zdravju vseh, ki razpredajo o virusni neškodljivosti in nepotrebnih ukrepih za zaščito.

Seveda se bom cepil. Če bi oče pred mesecem dni imel to možnost, bi danes doma mirno jedel kosilo, tako pa mu medicinske sestre tekoča hranila preko cevke dovajajo direktno v želodec.

Kdor meni, da je cepivo nevarnejše od virusa, mu želim prijetno okužbo.

Strani: 1