Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rx170 sporočil: 6.409
[alek14]
>Če lahko dodamo še mi: evropska solidarnost, evropska povezava, še enkrat, ni nič drugega kot izogibanje odgovornosti. Vlada Janeza Janše je s tem dogovorom dvignila roke in ji ni bilo treba narediti »nič«.

Nimate pojma kaj govorite! SLO vlada še kako razmišlja kako priti do drugih cepiv (podobno kot Madžarska). Vendar tudi Rusija in Kitajska dajeta svoji cepivi samo za vzorec (ni proizvedenih količin) za potrebe politične propagande.
Ne govorit, da vlada ni poskušala ZARES VSEGA, ČE NE VESTE. Zaradi pravil EU se je to delalo potiho. A ne gre - ni kje dobit.

Vtis pač je (in dejstva ga potrjujejo), da je vlada kriminalno nespososbna. Začetek problema pa je v neusposobljeni svetovalni skupini, za katero je po mojem mnenju potreben kriminalni pregon. Navsezadnje imajo na vesti več kot 3000 ljudi.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2902548

Strani: 1

najobj sporočil: 31.941
Zadnja sprememba: najobj 26.01.2021 20:06
[rx170]
> [alek14]
> >Če lahko dodamo še mi: evropska solidarnost, evropska povezava, še enkrat, ni nič drugega kot izogibanje odgovornosti. Vlada Janeza Janše je s tem dogovorom dvignila roke in ji ni bilo treba narediti »nič«.
>
> Nimate pojma kaj govorite! SLO vlada še kako razmišlja kako priti do drugih cepiv (podobno kot Madžarska). Vendar tudi Rusija in Kitajska dajeta svoji cepivi samo za vzorec (ni proizvedenih količin) za potrebe politične propagande.
> Ne govorit, da vlada ni poskušala ZARES VSEGA, ČE NE VESTE. Zaradi pravil EU se je to delalo potiho. A ne gre - ni kje dobit.
Vtis pač je (in dejstva ga potrjujejo), da je vlada kriminalno nespososbna. Začetek problema pa je v neusposobljeni svetovalni skupini, za katero je po mojem mnenju potreben kriminalni pregon. Navsezadnje imajo na vesti več kot 3000 ljudi.
... OK, sicer število vseh umrlih v letu 2020 še ni objavljeno, glede na podatke www.stat.si/statweb/...ndex/17/95 iz leta 2019 pa bi sicer koroni pripisanih več kot 3.000 umrlih glede na njihovo visoko starost - noben na svetu starosti ne zna premagat - in številne pridružene smrtonosne bolezni zelo verjetno umrlo tudi brez "nasvetov" svetovalne skupine, tako da glih pretiravat s kazenskim pregonom pa res ni treba ...

Strani: 1