Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

velikipok sporočil: 1.340
čas vnosa: 21.01.21 09:29
Je pa res, da imaš zgleda full časa in ne potuješ skoraj nikamor. Ker jaz zagotovo skoraj nikoli nimam časa pol ure čakati, da se mi na brezplačni polnilnici natoči za nekaj km. Pač različni life style... Nič narobe, samo ne prodajati bučnic.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2901114

Strani: 1

sonce1313 sporočil: 376
Na 400 km napolnit na DC v pol ure je res problem, prej z dizlom sem delal pogostejše odmore in 2x bolj utrujen na koncu, in ne prodajat celih buč
anon-180464 sporočil: 4.080
[velikipok]
Je pa res, da imaš zgleda full časa in ne potuješ skoraj nikamor. Ker jaz zagotovo skoraj nikoli nimam časa pol ure čakati, da se mi na brezplačni polnilnici natoči za nekaj km. Pač različni life style... Nič narobe, samo ne prodajati bučnic.
Moje življenje poteka tako, da 1x tedensko (v času korone na 14 dni) priključim avto na brezplačno polnilnico, ko pridem v službo in ga odključim, ko grem domov.

Brez dodatnega polnjenja komot pridem v Mb in nazaj, ali v Kp in nazaj. Čeprav na obeh destinacijah tudi dam polniti, če sem slučajno blizu ustrezne (zastonjske) polnilnice.
Hitre (ponavadi plačljive, pa tudi ne vedno) polnilnice rabim le, ko grem da daljšo pot.
Najdlje do zdaj s tem avtom sem bil v Budimpešti (vse razen ene hitre polnilnice na tej poti so bile brezplačne).

Pred koronskimi časi še s prejšnjim avtom (slučajno se je korona poklopila z novim avtom) sem prevozil 30-40 tisoč km letno. Zdaj "le" 20.000.
Kje in koliko časa je treba polniti mi pove odlična aplikacija ABRP.

Strani: 1