Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simona2 sporočil: 2.204
Zadnja sprememba: simona2 13.01.2021 16:47
[bigl]
Na Twitterju sem ravnokar prebral tole: vir: tvitnil je Boštjan M Zupančič pred 2 urama
"It stinks more and more
The attacker on the Capitol who had searched the computer of the Democratic Speaker of Representatives -Nancy Pelos- must have discovered things there that should not be.
He has just been found murdered in the basement of his house."Lep dan.

1. res je, da ste to prebrali na tviterju
2. res je, da je to objavil BMZ
3. BMZ je retvital tvit, ki ga je objavil François Asselineau,vodja radikalne desnice UPR
4. Ne gre za news, temveč za fake news; vir je ruski sputnik fr.sputniknews.com/a...sputnik_fr celo sputnik ne govori tega, kar je retvital BMZ in kar trdi FA; o izvoru, namenu in zanesljivosti vira sicer tukaj www.newsguardtech.co...ersion.pdf
5. uradna preiskava je pokazala, da je bil samomor; poročilo denimo tukaj www.forbes.com/sites...f48c3377d2

zdaj, jaz vem, da ste vi pametni in da ničesar ne naredite naključno. lahko prosim, da sami poskrbite, da na forumu ne objavljate fake news, polresnic in tistega, za kar bi lahko in morali vedeti, da je laž. Jaz sem že napisala, da ne bom in ne morem preverjati vsakega forumskega zapisa in da ne bom opozarjala na fake. Najprej se zanašam na poštenost uporabnikov. Če ne gre, izbrišem. Hvala za pomoč in razumevanje. LPS