Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

samen sporočil: 342
Smo to že vse debatirali.. nisma smisla isto dvakrat ponavljat, vsaj preberi si odgovore na svoje zapise iz prejšnjih tem. Napisal pa sem, kar ti gre na tvoj zapis, da pač izkrivljaš, da samo hidroelektrarne rešujejo situacijo. To je pač izkrivljanje. Pa če ti je to všeč ali ne.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2898125

Strani: 1

Rakijan sporočil: 1.263
Lej.. Ze novembra so napovedovali recimo, kot zanimivost za Februar sele napovedujejo krizo.. Niso problem soncnice ker vsi strokovnjaki, ki se razumejo na eksergije razumejo Kaj kdaj pricakovati in kdaj ne..

Se v vrstnem resu, da bos lazje sledil..

www.reuters.com/arti...SP6N2D2077

www.reuters.com/arti...SP6N2HA00R

Problem remontov, francoska jedrska pravljica..

Pol te popeljem malo na japonsko

www.reuters.com/arti...SL1N2JH0YD

Pa se cesnjica, VB..

www.reuters.com/arti...SKBN29D0SF

Cist tko, ce te zanima pa kam vse recimo skandinavija (baterija evrope) kable vlece in kako "bo" hibridirala to baterijo pa se en clanek..

www.reuters.com/arti...SL8N2GE2G9

www.reuters.com/arti...SL8N2IX2M1

Nestrpno pa pricakujem clanek kjer bo nekdo potrdil ta Vasa dognanja o tem kako Francozi izklapljajo svoje porabnike ker Nemci vse za sebe vzeli?!?!? A je to
Rakijan sporočil: 1.263
Vidim, da slabo beres moje komentarjev.. Ne razumes ravno mojih ali pa ne znam povedat.. Je verjetno ze boljse tako.. Remont je mnde v Francij, remont.. Al je bil pa potres pa ne vemo.. Pa februarja bo mnda se hujse, buh dej, da bo topla Zima..

Strani: 1