Zasebnost

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.960
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2885933] 25.11.20 15:24 · odgovor na: pobalin (#2885736)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 25.11.2020 15:26
[pobalin]
> [najobj]
> in da potem New York Times na 17 strani levo spodaj objavi "mea culpa" članek, ki ga razen nekaj pobalinov itak ni noben prebral,

Ti si pa res pravi MojeDeželni videc! Ko takole mimogrede ugotoviš lokacijo članka v NYT in celo prešteješ njegove bralce...
... eh, saj ne garantiram, da se nisem zmotil ... evo, mogoče pa je članek v NYT na 18 strani desno spodaj, z nedoločnim števnikom nekaj pa ne moreš sfalit, tako da je število bralcev točno ...
> P.S.: kaj mogoče veš, kje je oni - njegovo ime sem že pozabil - ameriški predsednik Venezuele ? ...

... je prav čudno, da ne veš kaj je z onim, čigar ime si že pozabil. Bova čez kakšno leto o njem, ko se boš ti spomnil vsega, jaz bom pa kje prebral kaj zanimivega. :-P
... čuj, s plani za drugo leto bi jaz raje malo počakal, da najprej vidim, če bom sploh še živ, ti pa vseeno kje poskusi prebrati kaj zanimivega ... khmm, pa sploh ni treba, da bo o onem ameriškem predsedniku Venezuele, čigar ime sem že pozabil, ker drugo leto jaz itak ne bom edini, ki sem ga pozabil ...