Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: ALTA - BKS Bank

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

IgorBinder sporočil: 235
[Borza] Tema: ALTA - BKS Bank
[#2884399] 19.11.20 14:51 · odgovor na: bojan (#2884391)
Odgovori   +    2
Bojan,

Danes sem dobil odgovor BKS-ja na prejšnje moje pisanje in težave, ki jih opažam.

Ravnokar sem dobil informacijo, da je postopek za FIFO sistem v spletni aplikaciji zagnan in nam je Evolve (ta ureja programsko opremo za oddelek VP) obljubil, da ga sprovedejo najkasneje v enem mesecu. V mobilni aplikaciji pa šele naslednje leto. Na izpisu bo možno izbrati PNC ali FIFO sistem. Vsekakor vas bomo obvestili, ko bo verzija operativna.

Ker nima podatka o nobeni drugi vaši pobudi za spremembo, bom vesel, če mi sporočite, kaj še pogrešate pri poslovanju z nami in našo aplikacijo. Vsekakor ne drži, da vas ne jemljemo resno, poskusimo se potruditi za vsako stranko, v kolikor je v naši moči.

Bojan tudi tvoje predloge bom dodal, kakor tudi svoja, ker opažam veliko izboljšav na tem sistemu, tako da v naslednjem mailu ki jim ga pošljem bodo tudi tvoji, moji, pa lahko še od koga drugega predlogi za izboljšavo.

Lp,

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2884399

Strani: 1

bojan sporočil: 154
[Borza] Tema: ALTA - BKS Bank
[#2884434] 19.11.20 17:01 · odgovor na: IgorBinder (#2884399)
Odgovori   +    0
Hvala Igor.
Glede analiz, informacij za vp "balkana".. največ najdeš (osebno mnenje) na inter.capital/catego...lash-news/ (+ blog zgoraj desno je link; objave so v intervalih.. verjetno če si stranka imaš več informacij prej).
+ objavljajo primerjave daily-trading-multiples-of-regional-companies
Lepo & žalostno, da BKS nima nič podobnega.

Lahko bi imeli kakšen namig -"vroč vp".

+ne vem zakaj omejitev (vsaj pri meni), da je max. št. vp za prikaz v skupini 16. Če imaš večji monitor, je pol zaslona praznega. (lahko bi vnesel število za prikaz recimo).

Ni mi jasno ali se res meni zgodi, da najdem firme, katere ne moreš kupiti npr. SABR (pa tudi kaj z nyse sem že imel). Če pokrijejo več vp bo +.

Strani: 1