Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: CICG

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[Borza] Tema: CICG
[#2882415] 14.11.20 11:06 · odgovor na: Rokc5 (#2880278)
Odgovori   +    0
[Rokc5]
FrRoSt - pozabil si na mene, ki sem kar zelo aktiven na raznih temah kar se tiče delnic.
Zamerim :)

P.S. - kako kaj pričakujete gibanje CICG v prihodnosti?
Se bom popravil!! :)

Se ne zanimam za CICG!

Ne pričakujem nič posebnega, če ne bo kakšnih posebnih posebnosti, .... valovile bodo z ostalo slo kotacijo....

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2882415

Strani: 1

Micare sporočil: 1.582
[Borza] Tema: CICG
[#2882799] 15.11.20 16:10 · odgovor na: anon-333107 (#2882415)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: Micare 15.11.2020 16:12
V primerjavi s ceno zlata je CICG zgubila. Ni kakih ovir za rast. Ni pa tudi videti kakega večjega pomankanja. Kakšno je stanje zalog ni znano. Mnenja sem, da podjetja kopičijo surovine in tudi zaloge gotovih proizvodov. Zaradi ohranitve vrednosti in čakanja ugodnih cen. Poglavitni porabniki TIO2 niso močno prizadeti s korona epidemijo. Pričakovati je, da se bo veliko pleskalo (razkuževalo) in zaključni sloj bo bogat z TIO2, da se zagotovi samočistilni učinek pod vplivom svetlobe. UV luč? Kdo ve kako gresta skupaj modra galica in TIO2 v zaključnem sloju?

Za leto 2025 se je predvidevala velika rast porabe. Škoda, da se pri nas pisanje o gibanjih cen surovin in TIO2 prepušča laikom. Cinkarna bi lahko na svojih straneh odprla spletno trgovino, povzemala članke in navajali povezave z zanimivimi stranmi, članki. Da o odprtju bloga sploh ne govorim. Kaj pa graf gibanja cen TIO2 na svetovnih borzah?

A ja jaj. A veliko malih delničarjev pomeni malo denarja? majhno kapitalsko moč? Ne vredno pozornosti? 100.000 delničarjev po 1000€ vložka je 100 milijonov €. Še toliko pa je celotna vrednost Cinkarne pokrita. Kdaj se bo delalo z delničarji brez fige v žepu. Na bankah pa 20 milijard €. Jih bo požrla inflacija. Dejanska, ne statistična.

Čakam sredo. Poročilo.Kaka so poročila zadolženih, velikih?

Pazite nase in vse druge. Tudi Cinkarno.

Strani: 1