Zasebnost

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: Korekcija - pripravimo se za vstop na trg

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

ljsefan sporočil: 803
[Borza] Tema: Korekcija - pripravimo se za vstop na trg
[#2861031] 10.08.20 13:22 · odgovor na: anon-154083 (#2861010)
Odgovori   +    1
Zavarovalnice samo tujina al tud slovenistan? ZVTG in POSR sta v zadnjem času malo nižje kot pred časom in bolj kot ne konstanta ...

Glede div delnic pa opcijsko morda tole, če je kdo ljubitelj old school betona: investors.simon.com/...nd-history

Danes imajo objavo rezultatov. V primeru ugodnega scenarija z vaccinom in bolj benignega globalnega nadaljevanja jesenskih covid casov lahko lepo odfrči navzgor tudi tečaj. Jaz še malo pingpongam v glavi ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2861031

Strani: 1

anon-154083 sporočil: 6.570
[Borza] Tema: Korekcija - pripravimo se za vstop na trg
[#2861033] 10.08.20 13:26 · odgovor na: ljsefan (#2861031)
Odgovori   +    0
[ljsefan]
Zavarovalnice samo tujina al tud slovenistan? ZVTG in POSR sta v zadnjem času malo nižje kot pred časom in bolj kot ne konstanta ...
Sem bil lastnik POSR nekaj časa, potem pa mi je šla na živce, ker si je nisem mogel dodati na seznam na Yahoo Finance in sem jo prodal :-)
Glede div delnic pa opcijsko morda tole, če je kdo ljubitelj old school betona: investors.simon.com/...nd-history

Danes imajo objavo rezultatov. V primeru ugodnega scenarija z vaccinom in bolj benignega globalnega nadaljevanja jesenskih covid casov lahko lepo odfrči navzgor tudi tečaj. Jaz še malo pingpongam v glavi ...
Jaz se bolj ukvarjam z Evropo oziroma z delnicami, ki kotirajo tudi na evropskih borzah. Na žalost še pa nisem našel seznama, recimo vsega ameriškega na Xetri.
crt sporočil: 27.242
[Borza] Tema: Korekcija - pripravimo se za vstop na trg
[#2861057] 10.08.20 14:30 · odgovor na: ljsefan (#2861031)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: crt 10.08.2020 14:32
pri spg pozor na svezo novico glede moznosti, da bi nekatere od crknjenih trgovin v njihovih nepremicninah postale amazonovi distribucijski centri.

(tema, v kaj poslovno smiselno preoblikovati prazne ali saj-vemo-da-bodo-prazne kapacitete ima sicer ze nek rep)

Strani: 1