Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

drugmirko sporočil: 1.301
[milos9]
...Seveda je jasno, da je bil DS19 Citroën, jasno je pa tudi, da je DS v lasti Citroëna in, da se jasno naslanja na znamko Citroën - lastniško in tehnično, v drugem bi želeli biti drugačni....
fail again :D ;)... ni v lasti Citroena, v lasti PSA je. in znoraj hierarhije koncerna je postavljen nad Citroena... ki zadnje cajte vse bolj drsi tudi iz "množične" znamke proti "nizkocenovnim". ampak, bomo z naslednjimi par modeli videli kam točno bo šlo. pri novem C4 (čigar predstavitve tri-štiri dni nazaj niste niti omenli) zgleda, da ne več tako drastično proti "dacija klasi".
in, če izvzamemo osnovo, kot so platforme in motorji, se DS tudi tehnično trudijo ločit od Citroena. Citroenu so vzeli hidravliko, pod pretvezo, da je predraga, niso je pa dali DS-u, kjer (zarad značilnosti razreda) ta "stroškovni argument" itak nima smisla, bi pa predvsem zarad navezovanja na "DS žabo" še kako melo smisel, da bi jo (v njeni najboljši, aktivni verziji) imel vsaj navečji DS 9. zdej majo nehidravlično verzijo "fedrastega" aktivnega podvozja, ki je pa Citroen ne bo dobil nikoli. pa tudi za kej drugega, kot je kakšna ifrared kamera bo najbrž treba počakat da rata bolj "običajna" oprema, preden jo dobi kak Citroen

DS 3 in DS 7 sem si, kot sem omenu že parkrat v debatah od DS-u, od blizu že ogledal... sicer "kot šolarček", z nosom "prtisnjenim na šajbo" in rokami na sencah, da se "boljše vidi v kabino" :))) ... no, ne dobesedno tako, pa vseeno :). in vidu sem zadost, da vem, da oba (no, DS 7 definitivno) ponujata več kot samo "bling-bling efekt" za visoko ceno! nisem pa kupec... in dvomim, da bom lazu v njihov salon samo zato, da bi lahko "prdnu v zic" katerega od DS-ov... pa še skregal bi se s kom, če bi mi kateri od prodajalcev začel "sadit rožice o zgodovini DS znake" :)) ;).. pa tudi drugače, ker po mojem mnenju z DS modeli počnejo neumnosti že od predstavitve DS4 leta 2010...