Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 02.06.2020 20:06
[abohte]
Meni osebno sicer doli visi, ali se je partizanska stran s svojimi 90-letnimi člani opravičila svojim 90-letnim nasprotnikom (in tudi obratno) oz. kako bodo vojskojače strani presegle svoja nesoglasja.

Ne visi pa mi dol, če je v SLO kultura dialoga na tako nizki ravni (omikane besede zame še ne predstavljajajo dialoga), kot je, in ne visi mi dol, če se poveličuje vrednote služenja/hlapčevanja tujcem, spregleda pa vrednote gospodarjenja, dialoga in domoljublja.
... čuj, nesoglasja so alfa in omega naše polpretekle preteklosti in z njimi smo to debato začeli, zato pa pravijo "it takes two to tango" pri njih www.blic.rs/riznica/...la/16pezs4 na oni strani velike luže ... no, če pa jaz tvojo dol visečo zgodbo prav razumem in imaš ti drugačen pogled na našo polpreteklo preteklost in na vlogo Tita, kot ga je imela verjetno najbolj spoštovana še živeča svetovni voditeljica britanska kraljica Elizabeta II z obiskom www.youtube.com/watc...IDRsnmmHZ0 v Beogradu na višku Titove "zločinske kariere" in sprejemom www.youtube.com/watc...5FOr4K3Gn8 v Londonu tik pred njenim koncem, pa se moraš z njo zmenit, saj je pri svojih častitljivih 94 letih očitno govorise.metropolita...i-v-rokah/ še vedno čila in zdrava, meni pa enako kot tebi za moje mnenje za to pravzaprav dol visi ...

P.S.: ne vem, zakaj imam občutek, da ti ne bom več rabil obljubljat, naj me kura brcne, ker ne bom več dolgo ostal odignoriran ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2848936

Strani: 1

hostamox sporočil: 8.460
Kdo pa naj se opraviči partizanom.
Večina domobrancev je bilo pobitih ali izseljenih.

Pa tudi noben ne maha z domobranskimi zastavami na proslavah. Ali kakorkoli slavi to gibanje.

Strani: 1