Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.226
Zadnja sprememba: crt 29.05.2020 15:55
[FIN-209516]
Moj point, ne glede na to, ali gre za odstotek BDP ali proračuna je, da Slovenija za kulturo ne namenja vsote, ki bi zelo odstopala od tega, kar delajo ostale civilizirane države.
moj point je, da je med odstotkom bdp ali proracuna razlika za faktor 4 in da kdor tako brutalno fali, je smiselno, da se zamisli, preden jurisa dalje.
Če je moja napaka pri citiranju višine sredstev vredna izjav "Marš Nekulturnež Neizobraženi", "Ali si tako zabit, ali pa lažeš namerno."
od mene tega nisi bil delezen, tako da se o tem pogovori z avtorji izjav.
potem je to nivo tega foruma, ki ni vreden mojega časa. Tako da vas prepuščam vaši "echo chamber", hvala za namig glede lepega dneva.
da zelis svoj hudi kiks refokusirati v problem foruma, je seveda tvoja stvar in kajpada clovesko razumljivo.

demonstrativno zapuscanje foruma se sicer ponavadi nadaljuje tako, da doticni pride v doglednemu casu nazaj, po moznosti maskiran s kaksnim drugim imenom (a prepoznaven po slogu in fiksacijah) in potem se to ponavlja in ponavlja.

v tej luci ti zelim veliko uspeha pri tvojem namenu.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2848032

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.826
[]
> [FIN-209516]
> Moj point, ne glede na to, ali gre za odstotek BDP ali proračuna je, da Slovenija za kulturo ne namenja vsote, ki bi zelo odstopala od tega, kar delajo ostale civilizirane države.

moj point je, da je med odstotkom bdp ali proracuna razlika za faktor 4 in da kdor tako brutalno fali, je smiselno, da se zamisli, preden jurisa dalje.

> Če je moja napaka pri citiranju višine sredstev vredna izjav "Marš Nekulturnež Neizobraženi", "Ali si tako zabit, ali pa lažeš namerno."

od mene tega nisi bil delezen, tako da se o tem pogovori z avtorji izjav.

> potem je to nivo tega foruma, ki ni vreden mojega časa. Tako da vas prepuščam vaši "echo chamber", hvala za namig glede lepega dneva.

da zelis svoj hudi kiks refokusirati v problem foruma, je seveda tvoja stvar in kajpada clovesko razumljivo.

demonstrativno zapuscanje foruma se sicer ponavadi nadaljuje tako, da doticni pride v doglednemu casu nazaj, po moznosti maskiran s kaksnim drugim imenom (a prepoznaven po slogu in fiksacijah) in potem se to ponavlja in ponavlja.

v tej luci ti zelim veliko uspeha pri tvojem namenu.
Gospod se je žal poistvetil z sarkastičnim delom, ki je bil namenjen tebi ;)

Strani: 1