Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pcs sporočil: 5.462
[rename]
Zgoraj sem omenil, da mi je mnenje profesorja Vidmarja zaskrbljujoče... naj pojasnim: ravno univerzitetni profesor bi moral biti na strani novosti in odkritij... ne pa, da samo podaja študentom svoja copy/paste znanja celo kariero....
Ravno ta profesor se zelo veliko ukvarja z brezžičnim prenosom podatkov in na tem področju raztura.

Mu pa mogoče res manjka domišljije kaj vse bi se dalo s tem narediti.

5G omogoča micro-power IOT naprave. Je pa vprašanje, če bo IOT res tako zaživel kot se napoveduje. Najbrž tudi Vidmar v to zelo dvomi.

M

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2847728

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[pcs]
> [rename]
> Zgoraj sem omenil, da mi je mnenje profesorja Vidmarja zaskrbljujoče... naj pojasnim: ravno univerzitetni profesor bi moral biti na strani novosti in odkritij... ne pa, da samo podaja študentom svoja copy/paste znanja celo kariero....

Ravno ta profesor se zelo veliko ukvarja z brezžičnim prenosom podatkov in na tem področju raztura.

Mu pa mogoče res manjka domišljije kaj vse bi se dalo s tem narediti.

5G omogoča micro-power IOT naprave. Je pa vprašanje, če bo IOT res tako zaživel kot se napoveduje. Najbrž tudi Vidmar v to zelo dvomi.

M
Nickname za IOT je "Internet Of Shit" in to z razlogom. Je twitter account s tem imenom ki posta najbolj fcked up IOT zgodbe, in so res fcked up. dotcom 2.0.
0430ABAKU sporočil: 1.791
Zadnja sprememba: 0430ABAKU 30.05.2020 21:47
[pcs]
> [rename]
> Zgoraj sem omenil, da mi je mnenje profesorja Vidmarja zaskrbljujoče... naj pojasnim: ravno univerzitetni profesor bi moral biti na strani novosti in odkritij... ne pa, da samo podaja študentom svoja copy/paste znanja celo kariero....

Ravno ta profesor se zelo veliko ukvarja z brezžičnim prenosom podatkov in na tem področju raztura.

Mu pa mogoče res manjka domišljije kaj vse bi se dalo s tem narediti.

5G omogoča micro-power IOT naprave. Je pa vprašanje, če bo IOT res tako zaživel kot se napoveduje. Najbrž tudi Vidmar v to zelo dvomi.

M
Zakaj pa IOT ne bi zaživel?
Jaz imam doma zunanje luči in kamere na internetu, klime na internetu, rolete na internetu, pregled nad električno bilanco (porabo) na internetu. Tudi pri avtu imam na netu alarm, kamere, polnjenje. Zdaj razmišljam o solarni elektrarni, ki bo, jasno, popolnoma na netu. Res pa, da od vsega tega je na GSM (4G) samo avto in moj telefon. Ostalo je vse na wifi.

Strani: 1