Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Micare sporočil: 1.582
Želim si, da bi na celotnem Svetu dosegli doktrino, ki bi omogočila izolirati okužena območja za kratek čas, zatreti okužbo v 30 dneh in izvesti normalizacijo življenja. Prepričajo me samo primeri, modeli, predvidevanja, ki temeljijo na izkušnjah in rezultatih. Prav tako si želim, da se totalno motim. Z veseljem bi se posul s pepelom, stuširal ob morju ali bazenu. Prižgal svečo, nebu v zahvalo. Še posebej bi z veseljem priznal, da sem se motil, še posebej, če bi bilo pojasnjeno zakaj je prišlo do konca epidemije.

Naj nekdo pove kako bo do poletja epidemija zatrta. Zakaj ne bo prišlo do novega vala. Samo čudež, ki se zgodi pri gripi in virozah ob prihodu poletja in spet izbruh s pridhodom hladnejših dni in krajšega dneva lahko to reši. A še to je čudno saj viroze in gripo poznajo tudi v deželah, kjer je dan + - 1 ura in temperature višje od 18 stopinj, ponoči in podnevi, poleti in pozimi. Prve viroze se znajo pojaviti že konec avgusta. Nihče ne zna pojasniti zakaj?

Zelo bi bil vesel, da bi bilo konec epidemije še pred poletjem. In da bi deževalo vsakih deset dni. Drugače bo letošnje leto katastrofalno sušno.

Morda zahtevam preveč utemeljitev. Morda preveč pesimistično gledam na stvar. Tudi optimistična varianta pogleda na epidemijo je povsem sprejemljiva in dobra. Vendar, če vsak dan pričakuješ dež in rož ne zalivaš, se znajo posušit.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2843925

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
Prid k men v delavnico, da bos nehal hiperventilirat. VSI moji kolegi, dobavitelji in kooperanti DELAMO VES cas. Nihce ni poznal nobenega bolanega.
Racunam 10e na uro, ce si bolj neroden pa 12. Domov bos sel utrujen, zdovoljen da si nekaj ustvaril z latnimi rokami in Corona te bo zanimala samo se tista iz flase.

Tole je vedno bolj z atomsko nad komarja.

PS: Pravkar iz delavnice, kjer sem ponovno izboljsal proizvodni proces.

Strani: 1