Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pklada sporočil: 585
[vickibedi]
> [bc123a]
> > [kren]
> > > Pomembna znanstvenika opozarjata, da nova znanstvena spoznanja dokazujejo, da je korona vendarle huda gripa.
> >
> > To jaz že ves čas trdim, pa sem bil ozmerjan za psihopata.
>
> Saj si. Hud psihic.
>
> Tale dva sta dva sarlatana ki se skrivata za znanostjo, delata pa politiko.

Sploh ni važno ali imata prav ali ne. Važno je da bodo politiki zdaj držali štango do konca, ne glede na to da so verjetno zasrali. Ker druge izbire nimajo, če se nočejo namočit totalno v drek.
Tale korona karantena bo na koncu proglašena za totalno zmago, samo ponovili je ne bomo nikoli več :)
Bomo ponivili, bomo, v nasprotnem bomo ponovili Italijo (Lombardijo) in Španijo.

Zanimivo je, kako imate določeni problem z dejstvi, čeprav so iz sosednje pokrajine samo 200km proti zahodu.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2843535

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[pklada]
Zanimivo je, kako imate določeni problem z dejstvi, čeprav so iz sosednje pokrajine samo 200km proti zahodu.
Si ti že kdaj bil v Lombardiji? Iz Ljubljane do Benetk je že 240 km, do Lombardije, recimo da je kmalu za Pesciero del Garda ob Gardskem jezeru pa je reči in piši 367 km. Oba podatka iz si.utc.city
anon-204390 sporočil: 13.528
[pklada]
> [vickibedi]
> > [bc123a]
> > > [kren]
> > > > Pomembna znanstvenika opozarjata, da nova znanstvena spoznanja dokazujejo, da je korona vendarle huda gripa.
> > >
> > > To jaz že ves čas trdim, pa sem bil ozmerjan za psihopata.
> >
> > Saj si. Hud psihic.
> >
> > Tale dva sta dva sarlatana ki se skrivata za znanostjo, delata pa politiko.
>
> Sploh ni važno ali imata prav ali ne. Važno je da bodo politiki zdaj držali štango do konca, ne glede na to da so verjetno zasrali. Ker druge izbire nimajo, če se nočejo namočit totalno v drek.
> Tale korona karantena bo na koncu proglašena za totalno zmago, samo ponovili je ne bomo nikoli več :)

Bomo ponivili, bomo, v nasprotnem bomo ponovili Italijo (Lombardijo) in Španijo.

Zanimivo je, kako imate določeni problem z dejstvi, čeprav so iz sosednje pokrajine samo 200km proti zahodu.
Jaz pa mislim, da si zaradi slabe gospodarske situacije takšne popolne karantene enostavno ne bomo mogli več privoščiti.

Sicer pa ni na nas da modrujemo, ker bo naša ablast itak sledila direktivam iz centralnega komiteja :) Vse odvisno od tega kakšna bo gospodarska situacija v Nemčiji.

Strani: 1