Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Soršak zgrožen nad odločitvijo Pirc Musarjeve

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-24983 sporočil: 7.885
Zadnja sprememba: anon-24983 18.07.2008 19:37
He, smešno vse skupaj. Prepovedala je uporabo podatkov, kaj to pomeni, saj jih ne bo nihče uporabljal, samo pregledali bi jih :) Ja skelenili so dogovor z Mercatorjem, da bi izročil tiste dokumente, ki ga zanimajo, za to pa bi dobil nazaj vsebino trdega diska. No ja kaj so pa potlej sploh pobrali diske, saj če so bili s policijo tam, bi morali pobrati dokumente, ki jih zanimajo. Pa kaj so potem sploh s policijo tam delali, če ne bodo dokumentov iskali. Druga stvar, da naj bi Mercator dobil nazaj vsebino trdega diska. Kaj to pomeni, da ne bo dobil nazaj trdega diska, amapak samo vsebino, se pravi kopijo. No to izgleda zdaj vse skupaj tako, kot neko izsiljevanje, zaplenili so disk, sedaj pa s tem izsiljujejo dokumente. Pa to so čiste mafijske metode. Tako da bi morala tudi to policija preiskovati, samo kaj ko niti dokumentov ni bila sposobna najti. Se pravi so bili v Mercatorji samo v vlogi Soršakovih telesnih stražarjev. He to je odobno kot bi k meni prišla davčna s policijo, pa mi bi recimo zapečatili hišo, pa se potem dogovarjali, da mi vrnejo hišo, če jim jaz izročim dokumente, ki jih zanimajo :)

No ja sej tukaj je res zajebano, ali na tak položaj postaviš strokovnjaka iz opozicije, ki ne bo nič naredil (kot ni naredil), ali pa svojega kretenčka, ki bo lomastil pa bluzil, pa na koncu spet nič naredil :)