Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.405
Razumem, da če si en mezdni delavec ali imaš majhen s.p.,da ti zadeve ne morejo biti jasne. Če si v javnem sektorju zaposlen pa sploh ne.

Morda za občutek. V Nemčiji "mali" trgovci pospešeno zapirajo vrata oz. jih kupujejo velike skupine. Zakaj je mali v narekovajih? Ker to pomeni 1 ali 2 milijarde eur prometa. No, pojdi malo pogledat podatke za naše trgovce in boš videl da bo tudi tu masaker. Že tako so eni na škrge dihali, sedaj pa samo v marcu več kot 60% upad prodaje. Kako misliš, da bo v aprilu? Tudi če se z majem stvari sprostijo, prvi korak ljudi ne bo nakup avta, ampak reševanje nakopičenih težav v firmah. Tako da je zelo verjetno, da bo prodaja malo bolj stekla šele jeseni. Odvisno tudi koliko bo odpuščanj in stevajev v tem času. Ker drugače se lahko zgodi, da bo šele v 2021 malo bolje. Ob takem izpadu kot je sedaj mora država poplaviti trg z denarjem, drugače smo ga najebali.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2832858

Strani: 1

shevchenko sporočil: 21.898
Že tako so eni na škrge dihali, sedaj pa samo v marcu več kot 60% upad prodaje. Kako misliš, da bo v aprilu?
Ma hudo no, jih bo mamica drzava resevala, da bodo cene lahko se vedno krepko presoljene.

Avtotrgovci se morajo spraviti na realna tla in nehati draziti avte. Jaz avta ne bom kupil, dokler ne bom imel obcutka, da placujem realne marze. Briga me ali gre marza trgovcu ali proizvajalcu avtomobilov, to naj se kar lepo zmenita med sabo.
hostamox sporočil: 8.460
Pač se dela konsolidacija trga. Vseeno mi je manj do propada raznih trgovcev, kot pa industrijskih podjetij. Obrtnikov, zidarjev, mizarjev , mesarjev se vedno manjka.

Strani: 1