Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.836
[Copcop]
>A mane bodo pa lahko rubili zaradi tebe?
>Ko boste dojeli, da se slej kot prej sami znajdete v situaciji, ko bo tudi vam nekdo odrekel zaslužen denar boste pa najglasnejši.

Pomirite se, nihče vas ne bo rubil. Prvič, po zakonu imate 1 leto možnosti odloga, drugič, sodišča ne delajo, tretjič, bankam rubež ni v interesu, kaj naj počno s praznimi nepremičninami?

To situacijo sem doživel 2008/09. Še danes srečujem po mestu svoje propadle dolžnike, poznam tudi podjetnike, ki so zaradi dolgov naredili samomor. Jaz sem živ in zdrav, gremo dalje.
Torej predlagaš, da se še jaz navzamem Ciganskih manir in neham plačevat svoje obveznosti???

Garantiram ti, da doberšen del tistih, ki pravijo da ne morejo plačat v resnici izkorišča situacijo in NOČE plačat.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2832131

Strani: 1

crt sporočil: 27.252
Zadnja sprememba: crt 01.04.2020 11:52
[0513ANITO]
> [Copcop]
> >A mane bodo pa lahko rubili zaradi tebe?
> >Ko boste dojeli, da se slej kot prej sami znajdete v situaciji, ko bo tudi vam nekdo odrekel zaslužen denar boste pa najglasnejši.
>
> Pomirite se, nihče vas ne bo rubil. Prvič, po zakonu imate 1 leto možnosti odloga, drugič, sodišča ne delajo, tretjič, bankam rubež ni v interesu, kaj naj počno s praznimi nepremičninami?
>
> To situacijo sem doživel 2008/09. Še danes srečujem po mestu svoje propadle dolžnike, poznam tudi podjetnike, ki so zaradi dolgov naredili samomor. Jaz sem živ in zdrav, gremo dalje.

Torej predlagaš, da se še jaz navzamem Ciganskih manir in neham plačevat svoje obveznosti???
nisem tvoj prvotni sogovornik, ampak -- odgovor je v bistvu ja, ker ce se ti tako obnasajo tvoji dolzniki, imas v nasprotnem primeru odprto pot biti v bankrotu, cetudi s spominsko znacko "moralni zmagovalec corone".

na politicnih in denarnih bogovih pa je, da razumejo surovo silo te logike, razumejo domino efekt in gasijo (likvidnostno pomagajo tebi in vsem), kar se da.

p: moja mikro firmica zaenkrat vse normalno placuje, z eno stranko sem se zmenil za -30% za 3 mesece, z drugo se bom verjetno za -10%, tretja bo inshallah ostala kot je, bolniske kjer je treba pa tudi prihajajo, cetudi ne v enako vzornem tempu kot jeseni.
anon-488811 sporočil: 1.100
Torej predlagaš, da se še jaz navzamem Ciganskih manir in neham plačevat svoje obveznosti???

Garantiram ti, da doberšen del tistih, ki pravijo da ne morejo plačat v resnici izkorišča situacijo in NOČE plačat.
Razumljivo. Ob upadu likvidnosti vsi postavijo prioritete in tudi vi boste prisiljeni izbirati komu plačati prej in komu kasneje, če sploh. Lestica gre približno takole: na prvem mestu jaz, zatem moja družina, zatem zaposleni, zatem banke, zatem dobavitelji, zatem najemodajalec in za njimi vsi ostali.

Kot vidite, najemodajalec ni ravno pri vrhu prioritet.

Strani: 1