Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.836
[FrRoSt]
> [0513ANITO]
> > [FrRoSt]
> > > [0513ANITO]
> > > Torej smo polek Corona krize dobili še ANARHIJO.
> >
> > Bo še nekaj vode PRETEKLO, preden vam bo potegnilo!!! In sploh vas ni tako malo! :)))
> >
> > Kaj lahko jaz poravmam njihovo najemnino!??? Prasci grdi je nočjo, ker niso imeli možnosti zaslužka!?
> > Jaz sem samarian in ni mi težko prijeti za denarnico! :)) Tudi, če gree za večje in poslovne zadeve... na osle se lahko vedno zaneseš. :))))
>
> Tebi očitno tudi ni pomoči.
>
> Kako naj pa jaz plačam svoje obveznosti, če nekdo ne izpolnjuje svojih do mene.
>
> A mane bodo pa lahko rubili zaradi tebe?
>
> Ko boste dojeli, da se slej kot prej sami znajdete v situaciji, ko bo tudi vam nekdo odrekel zaslužen denar boste pa najglasnejši.
>
> Srečo imate samo, ker sodišča trenutno ne delajo in ni izvržb.

Dragi ANITO!!

Morda je problem tudi v meni! Tega nikdar nisem zanikal in to možnost, da se motim vedno DOPUŠČAM Odprto! :))

Menda bodo BRIHTNE BUČE, ki jih podpiraš in zagovarjaš TUDI TI, že našle pravično in pravilno REŠITEV za vse! Volk sit in Kozel cel! :))

Če je pač karantena, je ZAMRZNJENO VSE!! Vsaj tako si jaz to predszavljam in razumem! Razumem pa, da marsikdo tega tako ne vidi...

Kaj vam ni jasno!??? Samo tega ne razumem, kaj vam ni jasno!??? Bi ti placeval najemnino za stanovanje, če ne bi smel notri bivati!?? Plačuješ net, četudi ti ne bi delal!???

Sam prasam!!
Kakšno zamrznitev ti sanjaš.

Nihče ni ničesar zamrznil...sploh pa ne obveznosti.

PS Včeraj državi nakazal 9.000€ DDV-ja, za fakture, ki bodo plačane čez cca 60 dni (če ne bodo kupci samo-zamrznili svojih obveznosti do mene)

Zdaj kapiraš?