Zasebnost

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: CICG

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-113 sporočil: 652
[Borza] Tema: CICG
[#2826397] 19.03.20 12:20 · odgovor na: anon-518732 (#2826395)
Odgovori   +    0
[Maticek]
> [gorans]
> > [matejtomazin]
> > Pri CICG je vse vec stabilnih/dolgorocnih latstnikov - 20 eur dividende (polovicna ebidta) na 130 je 15% donos. V casu pred nami, ko je ekstra printanje denarja dejstvo in v casu ko je na bankah 20 milijard je to ocitno varen pristan seveda s svojimi tveganji.
> >
> > Cena gre lahko seveda dol, ampak ne pricakujem vec toliksnega obsega trgovanja.
>
> Se strinjam Matej, po moje je cinkarna tudi kul, samo nizka likvidnost je pa tudi kurba kot veš in lahko potisne tečaj še zelo dol...

prilika za povečevanje pozicij kdor si lahko privošči.
ja tudi lastna likvidnost je še večja kurba lahko:)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2826397

Strani: 1

anon-518732 sporočil: 934
[Borza] Tema: CICG
[#2826401] 19.03.20 12:25 · odgovor na: anon-113 (#2826397)
Odgovori   +    3
[gorans]
> [Maticek]
> > [gorans]
> > > [matejtomazin]
> > > Pri CICG je vse vec stabilnih/dolgorocnih latstnikov - 20 eur dividende (polovicna ebidta) na 130 je 15% donos. V casu pred nami, ko je ekstra printanje denarja dejstvo in v casu ko je na bankah 20 milijard je to ocitno varen pristan seveda s svojimi tveganji.
> > >
> > > Cena gre lahko seveda dol, ampak ne pricakujem vec toliksnega obsega trgovanja.
> >
> > Se strinjam Matej, po moje je cinkarna tudi kul, samo nizka likvidnost je pa tudi kurba kot veš in lahko potisne tečaj še zelo dol...
>
> prilika za povečevanje pozicij kdor si lahko privošči.

ja tudi lastna likvidnost je še večja kurba lahko:)
to me je pa prejšnja kriza naučila. samo denar, ki ga lahko pogrešam neomejeno časa.

Strani: 1