Zasebnost

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2820232] 03.03.20 15:18 · odgovor na: najobj (#2819917)
Odgovori   +    0
[najobj]
... čuj, toti forum je ena sama žalost, ampak brez tebe je še večja, tako da bi bilo res fajn, če bi spet kaj napisal ...
Je, ja, pusto in žalostno, zato je veliko lažje abstinirati.

Danes sem se vrnil, ker sem v Dnevniku prebral tale uvod sicer zaklenjenega članka:
Ključni cilj Počivalškove turistične strategije ne bo uresničen
Da bi se uresničil ključni cilj strategije trajnostne rasti slovenskega turizma, bi se morali do konca prihodnjega leta prilivi iz izvoza potovanj povečati za približno milijardo evrov. Možnosti, da država doseže ta cilj, tako rekoč ni.
Z velikim pompom je jeseni 2017 luč sveta ugledala strategija trajnostne rasti slovenskega turizma 2017–2021. Kot je v dokumentu uvodoma navedel gospodarski minister...
www.dnevnik.si/1042923811
Zdaj biti pameten o Počivalšku, njegovi turistični klienteli in njihovi velevažni strategiji je res briljantno. Če ne bi ta brdavsovski izdajalec "državotvorno" prestopil v Janšev tabor, danes ta strategija najbrž ne bi bila mediatiziran problem. Kako glupa in za lase privlečena in vsak dan manj uresničena/uresničljiva je, sem pa v tem kevdru že vpil,
na primer pred dobrimi dvemi leti
forum.finance.si/?m=...276&single
in pred dobrimi tremi meseci.
forum.finance.si/?m=...217&single

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2820232

Strani: 1

najobj sporočil: 31.955
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2820235] 03.03.20 15:33 · odgovor na: pobalin (#2820232)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 03.03.2020 15:34
[pobalin]
> [najobj]
> ... čuj, toti forum je ena sama žalost, ampak brez tebe je še večja, tako da bi bilo res fajn, če bi spet kaj napisal ...
Je, ja, pusto in žalostno, zato je veliko lažje abstinirati.

Danes sem se vrnil, ker sem v Dnevniku prebral tale uvod sicer zaklenjenega članka:

> Ključni cilj Počivalškove turistične strategije ne bo uresničen
> Da bi se uresničil ključni cilj strategije trajnostne rasti slovenskega turizma, bi se morali do konca prihodnjega leta prilivi iz izvoza potovanj povečati za približno milijardo evrov. Možnosti, da država doseže ta cilj, tako rekoč ni.
> Z velikim pompom je jeseni 2017 luč sveta ugledala strategija trajnostne rasti slovenskega turizma 2017–2021. Kot je v dokumentu uvodoma navedel gospodarski minister...
> www.dnevnik.si/1042923811

Zdaj biti pameten o Počivalšku, njegovi turistični klienteli in njihovi velevažni strategiji je res briljantno. Če ne bi ta brdavsovski izdajalec "državotvorno" prestopil v Janšev tabor, danes ta strategija najbrž ne bi bila mediatiziran problem. Kako glupa in za lase privlečena in vsak dan manj uresničena/uresničljiva je, sem pa v tem kevdru že vpil,
na primer pred dobrimi dvemi leti
forum.finance.si/?m=...276&single
in pred dobrimi tremi meseci.
forum.finance.si/?m=...217&single
... čuj, pusti ti zdaj Počivalška, samo da si ti - BTW, da mu kronanem virusu jebem vse po spisku - meni živ in zdrav ...

Strani: 1